- Преподавателю
- Математика
- Підсумковий урок з алгебри Квадратні рівняння
Підсумковий урок з алгебри Квадратні рівняння
Раздел | Математика |
Класс | 8 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Бєлоконєва Н.О. |
Дата | 17.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
Великознам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Камянсько-Дніпровської РДА Запорізької області
Урок алгебри з теми:
«Квадратні рівняння»
Вчитель інформатики
та математики Бєлоконєва
Наталія Олександрівна
2014 рік
Урок алгебри
Тема: Квадратні рівняння
Мета: Повторити формулу коренів квадратного рівняння, закріпити вміння учнів розв'язувати квадратні рівняння, розвивати вміння учнів застосовувати отримані знання у нестандартних випадках, виховувати почуття колективізму, взаємовиручки.
Тип уроку: Урок систематизації знань і вмінь учнів.
Обладнання: Картки з завданнями та картки з відповідями.
Хід уроку:
-
Організаційний момент.
Вчитель знайомить учнів з темою та метою уроку.
Вчитель повідомляє учням, що цей урок пройде у формі математичної гри, називається ця гра «Математичний лабіринт». Далі вчитель знайомить учнів з правилами гри «Математичний лабіринт».
Клас розбивається на групи по два учні у кожній групі, командири груп отримують у вчителя стартову картку з завданням - розв'язати квадратне рівняння, після виконання завдання командир групи підходить до вчительського столу, шукає картку, на якій знаходиться відповідь розв'язаного завдання (наприклад, х1=-3, х2=-2), на цій картці знаходиться наступне завдання, усього у цій грі 5 етапів, після проходження останнього етапу на картці з відповіддю буде написано «Вихід».
Група, яка першою вийде з математичного лабіринту, отримає 12 балів, дві наступних групи - 11 балів, три наступних групи - 10 балів.
Учні, які першими вийшли із математичного лабіринту, виконують роль консультантів, допомагають останнім учням справитись із завданнями, допомагають вчителю оцінити цих учнів в залежності від об'єму наданої консультантами допомоги.
-
Розв'язування вправ.
Перший етап
Другий етап
Третій етап
Четвертий етап
П'ятий етап
-
Підсумок уроку.
Вчитель називає переможців гри, об'являє оцінки учнів, називає типові помилки, допущені у ході уроку.
Домашнє завдання: взяти у вчителя картку з тим завданням, яке здалося самим важким та розв'язати його.