Конспекты на казахском языке на тему Логарифмдік теңсіздіктер

Раздел Математика
Класс 11 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақтың өтілетін күні

Пәні

Класс

Өткізетін мұғалім

«Бекітілді»

15.02.2016 ж.

Алгебра

11а

Абилгазин Б.Ж.


Сабақтың тақырыбы

Логарифмдік теңсіздіктер

Мақсаты

Логарифмдік теңсіздіктерді шешудің жолдарымен қасиеттерін қарастыру, осы тәсілдерді есептер шығаруда қолдана білуді меңгерту.

Оқыту нәтижесі

Логарифмдік теңсіздіктерді шешудің жолдарымен қасиеттерін біледі, осы тәсілдерді есептер шығаруда қолдануды үйренеді

Түйінді идеясы

Белгісізі логарифм таңбасының астында болатын теңсіздікті логарифмдік теңсіздік деп атайды

Стратегиялар

Топтау, топтық, жеке жұмыс, «Қарлы кесек», «Сиқырлы сұрақ», «Бүгін мен ....», «Үш шапалақ», «Екі жұлдыз, бір тілек», «Критерлік бағалау» әдісі

Уақыты

Ресурсы

Сабақтың барысы

Ұйымдастыру кезеңі: а) Сәлемдесу, ә) оқушыларды түгендеу, б) оқушылардың назарын сабаққа аудару

в) сабақтың мақсатымен таныстыру

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс - әрекеті

2

мин

Карточкалар

Топтау: Конспекты на казахском языке на тему Логарифмдік теңсіздіктер

Оқушылар мәндерін тауып топтасады, үш топқа бөлінеді

15

мин

Жаңа сабақ


Оқушыларға тақырыпты бөліп береді.

Берілген тақырыпты топ болып оқиды, мағынасын түсінеді, бір - біріне түсіндіреді, диалогқа түседі, сұрақ қояды, жауап береді, өз пікірлерін ортаға салады, сыни тұрғыдан ойлайды, үнсіз оқушы ашылады, дарынды оқушы таланттылығын көрсетеді, мысалды талдайды, бірін - бірі тыңдайды, топтық таныстырылымдарын қорғайды және бірін - бірі саусақ белгілерімен бағалайды.


7

мин

Оқулық

1 - тапсырма:

Топтық жұмыс беріледі: Ι топ- №311(2), №312(2)

ΙΙ- №311(3), №312(4)

ΙΙΙ - №311(4), №312(3)

Үш топ бір мезгілде берілген есептерді шешіп, топ болып шығарылу жолын өзара топта талқылайды, бір - біріне түсіндіреді. Кейін барлық топ үшін жалпылай түсіндіреді, дәптерге түсіреді

«Үш шапалақ» әдісімен қолдау көрсетеді

1

мин


Сергіту сәті. «Мәндерді табайық!»

Әр топ кезекпен тапсырмалар құрастырып , оны келесі топқа береді, осылай ойланады, еске түсіреді, көңіл - күйлері көтеріледі, сергиді

4 мин


Постер

2 - тапсырма: оқушыларға оқулықтан №314 есеп беріледі. Тапсырманы орындатуда «қарлы кесек» әдісі қолданылады

Әр топ түсті маркерлермен өздеріне берілген тапсырманың бірінші алгоритмін постерге орындап келесі топқа береді, келесі топ екінші алгоритмді өзге түспен жазады... Осылайша алғашқы постерді әр топ өздері қайтып алады және класта қорғайды, жіберілген қателіктер болса тексереді, түзету енгізеді, дәптерге түсіреді «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісімен пікірлерін білдіреді

5 мин

Постер(сұрақтар)

3 - тапсырма: «Сиқырлы сұрақ» әдісімен қорытындылайды

Постерде көрсетілген сұрақтарды оқиды, ойланады, жауап береді, қайталайды, есте сақтайды

3 мин


Кері байланыс үшін «Бүгін мен ...» әдісін қолданады.

Оқушылар бүгінгі сабақтан не білгенін, көңіл - күйін, көңілінде туындаған сұрақтарын «Бүгін мен ...» әдісімен өз ойын жеткізеді

3

мин




Бағалау

Бағалау критериі: «А» деңгейінің әрбір дұрыс жауабы 1 балл, «В» деңгейінің әрбір дұрыс жауабы 2 балл, ал «» деңгейінің әрбір дұрыс жауабы 3 балл, үй тапсырмасы 2балл. 7 балл - «5», 5 балл - «4», 3 балл - «3» (Топ басшылары бағалап отырады)

Үй тапсырмасы

&19 . №311(1), №312(1), №313. 2010 - 2016 тест жинақтары.



© 2010-2022