Қол еңбек пәнінен Құрақты қаламсап қабын тігу 4-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Раздел Технология
Класс 4 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Абай атындағы мектеп- лицейі

Пән мұғалімі:

Отарбаева Эльвира

Қысқа мерзім жоспары

Мерзімі \ сыныбы

Сыныбы: 4 «Ә» 25.11.2015ж.

Пәні :

Қол еңбегі

Сабақтың тақырыбы:

Құрақты қаламсап қабын тігу (пенал)

Сабақтың мақсаты:

Оқушының ой-өрісін кеңейту, эстетикалық талғамдарын дамыту;

Негізгі идеялар:

Оқушылар тақырыптың мағынасын ашады, айнала қоршаған ортаны тануға, сыни тұрғыдан ойлауды үйренеді

Күтілетін нәтиже:

Тақырып бойынша мәліметтер алады, қолданады , жинақтайды.

қолданылатын әдіс- тәсілдер

миға шабуыл,

Енгізілген модуль:

1.Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер

2.Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету.

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Психологиялық дайындық.

Дайын бол. Оқушы екеуміз қарама қарсы тұрамыз. Мұғалім жануарларды,құстар,т.б айтады,ал оқушы сол жануарды іс - қимылмен көрсетеді. Мысалы: қоян - секіреді, құс - ұшады, т. с. с.

.

Оқушыны психологиялық дайындықты орнынан тұрып іс- қимылмен көрсетеді.

Қайталау.Кел,қызықты ойын ойнайық. Суреттегі 5 айырмашылықты тап

Қол еңбек пәнінен Құрақты қаламсап қабын тігу 4-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Оқушы суретке карап айырмашылығын табады

ІІ. Негізгі бөлім. Құрақты қаламсап қабын тігу де бізге керекті құрал - жабдықтар:мата, ине - жіп,қайшы,түйме.

Жаңа тақырып жоспары бойынша тапсырманы мұғалім мен оқушы екеуі құрал - жабдықтармен жұмыс жасай отырып жасайды.Толықтыру мақсатында сұрақ қойып жауаптарын аламын.

Қол еңбек пәнінен Құрақты қаламсап қабын тігу 4-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары

1.Тех. қауіпсіздікті сақтауымыз керек.

2.Құрақты қаламсап қабын қайда қолданамыз?

3.Құрақты қаламсаптын тағы басқа қандай түрлерін білесін?

4.Бүгінгі жасап отырған құрақты қалам сапқа ненің суретін қойдық?

Оқушы тапсырманы сыни тұрғыдан ойлай отырып сұрақтарға жауап береді.

Бағалау

Сабақ барысында өзін ұстауы арқылы, сабаққа қатысуына қарай бағалаймын.

Оқушы сабаққа қатысуы бойынша бағаланады.

Үйге тапсырма: ( ауызша )

Кері байланыс орнату мақсатында сабақтан алған әсерлерін ауызша сұраймын




© 2010-2022