- Преподавателю
- Русский язык и литература
- Жаңа жылдық шырша-Жаңа жыл мейрамының негізгі нышаны
Жаңа жылдық шырша-Жаңа жыл мейрамының негізгі нышаны
Раздел | Русский язык и Русская литература |
Класс | 5 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Альжанова Ж.С. |
Дата | 15.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Күні: 11.01.2016. | Пәні: қазақ тілі пән мұғ: Н.Ж.Сейпилова | 5Б 65-сабақ | |||||
Тақырыбы: Жаңа жылдық шырша-Жаңа жыл мейрамының негізгі нышаны | |||||||
Мақсаты: Оқушылармен Жаңа жылды қарсы алудары туралы пікірлесу,жұмыс тұрлерін орындату, ұғындыру | |||||||
Модулі: АКТ, диалог, дарынды және талантты оқушылармен жұмыс, СТО, оқытуды басқару және көшбасшылық, бағалау; | |||||||
Әдісі: сурақ-жауап, БББК | |||||||
Пәнаралық байланыс: өмірмен байланыстыру | |||||||
Күтілетін нәтиже: топпен жұмыс жасайды, алған білімдерін орнымен қолдана алады, өз ойларын түсінікті жеткізе біледі | |||||||
Пайдаланылған көр-тер: тәттілер, үлгілер маркерлер, суреттер, оқулық, мақалдар кітапшалары
| |||||||
Сабақтың барысы: | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Көрнекілік | |||
Ұйымдастыру бөлімі | Сыныпты түгендеу, көңіл-күй экранын қарау.Тілек тілеу тәттілер арқылы топтасу | Сабаққа дайындалады. | Жарайсың |
| |||
Үй тапсырмасын тексеру | «Доп лақтыру» аударма сұрау. Снег,қыс,январь, салқын, земля,дос, адал, ерте, сосед, дорога ,совет,помощник,мейірімді | Оқып, дәлелдейді | Жетон алу |
| |||
Тұсаукесер бөлімі
Негізгі бөлім | Ассос-я . Жаңа жыл Ітоп Жаңа жыл кеші ІІ топ Тілек жазу Мәтінмен жұмыс қадағалау , қатесіне тоқтату Оқытамын сөздікпенжұмыс Топтық жұмыс Оқулықпен жұмыс мақсатын сұрау Жұптық жұмыс Жеке оқушылар кеспемен жұмыс 2оқушы үш топтан Оқулықпен жұмыс мақсатын сүрау Сергіту ортаға шақыру Мақал-мәтелдерді жалғастыру Шынықсаң шымыр боласың Дені саудың-жаны сау Денсаулық-зор байлық Спорт -денсаулық кепілі
| өзара бірлесе ой шақ- ойлану әдісі бөліп оқу, аудару ойлану әдісі сөз тірк ойлап жазу тақтада 2-жаттығу орындау
тақтада мағынасын ашады | Формативті бағалау (ынталандыру) 3шапалақ Формативті бағалау (мадақтау) Мысалдар келтіру | Интерактивті тақта, постер Үлгілер көрсету
маркер, стикер | |||
Қорытынды бөлім | Әр топ бір-біріне 3 сұр қояды жауап береді бірін-бірі | ||||||
Үй тапсырмасы | 4-тапс туралы түс-е айту. Кунд жазу |