Қазақ тілінен ашық сабақ Ойна да, ойлан

Раздел Начальные классы
Класс 1 класс
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақ №___________

Сабақтың тақырыбы:

Сабақтың мақсаты:_______________________________________________________

Көрнекі- құралдар: ___________________________________________________________

Әдіс- тәсілі: ________________________________________________________________

Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі:

Өткен тақырыбты пысықтау:

Жаңа тақырыбты түсіндіру:



Қорытындылау:

Күткен нәтижелер:

Надежка орта мектебі.

Ашық сабақ:

Ойна да,ойлан.















Мұғалім: Сураганова. К.Ж.







2016жыл.



Сабақтың тақырыбы: Ойна да, ойлан.

Сабақтың мақсаты: Танымдық білімдерін кеңейтіп, ойын тапсырма арқылы балалардың

Сөздік қорларының белсенділігін арттыру, жануарларға деген

Сүйіспеншілік сезімдерін тәрбиелеу.

Көрнекі-құралдар: Суреттер

Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі:

Үй жұмысын тексеру:

Жаңа сабақ.

Балалар бізге бүгін қонаққа Дюймовочка келді. Гүлде отырған Дюймовочканы балаларға көрсетеді.Балалар дюймовочкамен амандасады.

Бір кезде Мыстан кемпір топқа кіріп келеді.Гүлге ғашық болып , гүлді ұрлап алады.

Мұғалім гүлді өсіруге ,қайтаруға мүмкіндік бар екенін айтады. . Балалар гүлді өсіру үшін қандай мүмкіндік бар екенін тыңдайды. Мұғалім Мыстан кемпірге гүлді ,суды балалардың білімдеріне айырбастауды ұсынады. Кемпір келіседі.

Мыстан кемпір бірнеше тапсырма береді.

1-тапсырма.»Отбасы мүшелерін ата»

2-тапсырма»Тақтада ілінген көкөністерді тауып атап өту»

3-тапсырма. «Дене мүшелерін атап өту»

4- тапсырма. «Үй жануарларын және олардың төлін атап өту»

Балалар өз білімдерін суға ,гүлді қайтаруға айырбастауға келісім береді.

Жеке жұмыс. Балалар барлық тапсырманы орындайды.

Сергіту сәтін өткізу.

Мыстан кемпір гүлді ғана береді.Балалар тағы тапсырма орындасын деді.

5-тапсырма.» Түстерді ажырата біл»

6-тапсырма.» Жұмбақ шеш»

7-тапсырма. Өлең»Қошақан»

Мыстан кемпір әрбір орындалған тапсырма үшін 1 стакан су береді.

Жиналған суды құмырадағы гүлге құйғанда 5-ке дейін сауды ұсынады.

Балалар 5-ке, 10- ға дейін санайды. Құмырадағы гүл әдемі болып өседі.Мыстан кемпір ызаланып кетеді.Мұғалім Дюймовочканы жаңа гүлге отырғызады да, Дюймовочка алғысын білдіріп , балаларға «Рахмет» айтады.

Балалар Дюймовочкамен қоштасады.

Қорытындылау:Балалардың назарын тақтаға , гүлге аударып бүгінгі орындалған тапсырмаларды естеріне саламыз.

Балалар біз нені білдік? Біз қандай болу керек?

Үй жұмысы:



© 2010-2022