- Преподавателю
- Начальные классы
- Заняття з майбутніми першокласниками. Тема: Іграшки!
Заняття з майбутніми першокласниками. Тема: Іграшки!
Раздел | Начальные классы |
Класс | - |
Тип | Конспекты |
Автор | Ахмадєєва С.М. |
Дата | 02.01.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
Поделитесь с коллегами:
Тема: Іграшки Мета: Розвивати вміння спостерігати за ознаками предметів, розвивати мислення, пам'ять, уяву. Виховувати дружні стосунки між дітьми, бажання ділитися іграшками, бережно до них відноситись. Обладнання: оповідання О Буценя «Новий м'яч», іграшки, олівці, папір. ХІД ЗАНЯТТЯ І. Підготовча частина Привітання Вчитель, тримаючи в руках іграшку Ведмедика, по черзі підходить до кожного з учнів і вітається від імені Ведмежати. Групові заняття «Живі руки» Діти сідають один навпроти одного (парами). Їм пропонується взяти руки одне одного:
- познайомтесь з руками товариша;
- привітайтеся руками;
- посваріться руками;
- поборіться руками;
- помиріться руками;
- попрощайтесь руками.
- Чи пам'ятаєте ви свою улюблену іграшку?
- Що це?
- Де вона зараз?
- Розкажіть про свою улюблену іграшку й почуття, які викликають спогади про неї.
- Повідомлення теми і мети заняття
Новий м'яч Вийшла Клава у двір з новеньким м'ячем. Одразу до неї дівчатка підбігли.
- Давай пограємось, - кажуть.
- Дівчатка! - загукала вона. - Та куди ж ви? Давайте в м'яча гратись. А дівчатка й кажуть:
- Сама тепер грайся! Так чи не так!
- Вправа «Опиши іграшку»
- Назва іграшки.
- Колір.
- Форма.
- Яка на дотик.
- Де можна застосувати. (В які ігри можна гратися.)
- Гра «Чарівна шухляда»
7. Пальчикова гімнастика Кулька Гарна кулька синьо-біла В небо високо злетіла. Зможе нам розповісти, Що їй видно з висоти. (Кінчики пальців обох рук притиснути один до одного, долоньками утворити маленьку, а потім велику «кульку». Коли повітря «виходить», долоні повернути у вихідне положення.)
8. Вправа «Знайди і розфарбуй» - Допоможи Котикові знайти і назвати всі зображені предмети. Як можна назвати одним словом кожну групу предметів? - Розфарбуй той предмет, який найбільше сподобався.
ІІІ. Підсумок заняття
- Сподобалось вам заняття?
- Що нового дізналися?
- Подякуйте один одному за співпрацю.