- Преподавателю
- Начальные классы
- Математика пәнінен сабақ жоспары 1 сынып Заттарды ұзындығы бойынша салыстыру
Математика пәнінен сабақ жоспары 1 сынып Заттарды ұзындығы бойынша салыстыру
Раздел | Начальные классы |
Класс | - |
Тип | Конспекты |
Автор | Утегенова Ж.Т. |
Дата | 27.10.2014 |
Формат | doc |
Изображения | Нет |
Пән: математика
1-сынып
күні 3.09.13
Тақырыбы:
Заттарды ұзындығы бойынша салыстыру. Қысқа
Мақсаты:
1) заттарды ұзындығы және пішіні бойынша салыстыруды үйрену;
2)әртүлі болаынынын анықтау;
3)сөздік қорын молайту.
Күтілетін нәтиже:
1)заттарды ұзындығы және пішіні бойынша салыстыруды үйренеді;
2)әртүлі болатынынын анықтай алады;
3)сөздік қорын молайтады
Керекті жабдықтар:
Суретті математика,кеспе цифрлар, дидактикалық үлестірме материалдар, қалталы палатно,
Тапсырмалар:
Сабақтың модульдері
1.Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
5.Таланты және дарынды балаларды оқыту.
2.Сыни ойлауға үйрету.
6.Оқушылардың жас ерекшеліктері.
3.ОүБ және ОБ 4.АКТ
7.Оқытудағы басқару және көшбасшылық
Бағалау
Формативті бағалау: «Қолпаштау» «Бағдаршам» «Смайлик»
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері:
Мұғалім әрекеті
Оқушы әрекеті
Кіріспе
Оқушылардың оқу құралдарын орналастыру. Психологиялық көңі - күй туғызу.
Біз бала көңілді
Боламыз білімді.
Тұсау кесу
ІІ. Тірек білімдерін жетілдіру
Ауызша жаттығу.
Қанша үйрек? Сана
-
Не өзгерді? Ұшақ қалай ұшты?
-
Ұшақ қайда ұшады? Құстар қашан ұшады? Түнде күн қандай?
-
Бүгін нешінші күн?
Негізгі бөлім
1. Сурет жемісі бойынша, бұрын, кейін сөздерін пайдаланып, оқушылардың іс- әрекетін айту. 2. Кім үлкен? Кім кіші?
Аттардың жарысы.
-
Қай ат бұрын келді?
-
Бірінші ат бұрын келді.
-
Бірінші ат қандай? Ең соңында келген қай ат?
-
Аптаның бірінші күні қалай аталады?
-
Аптаның бесінші күнін ата.
Дәптермен жұмыс.
-
Гүлдің өсу ретін анықтап бояу.
-
Гүл неден өсіп өнеді?
-
Тұқымнан қалай өсті?
№2 Графикалық дағдыларын дамытуға арналған тапсырманы орындау.
Сергіту сәті
1,2,3.
Қолға қалам аламыз,
Әдемі етіп жазамыз
Қорытынды
ІV. Қорыту
Оқулықтың 10- бетіндегі суретті басшылыққа ала отырып, айырмашылығын айту.