Сабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-класс

Раздел Начальные классы
Класс -
Тип Презентации
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:
Сабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі. 2-классСабақтың тақырыбы: Көпбұрыштың периметрі Сабақтың мақсаты: Білімділік: Көпбұрыштың қабырғаларын өлшеу және олардың ұзындықтарның қосындысын табу, көпбұрыштың периметрі жайында түсінік беру. Дамытушылық: Есепті шығару және түрлендіру, қарапайым өрнектің мәнін табу және теңдеуді «сынап көру» тәсілімен шешуді, ауызша және жазбаша есептеу дағдыларын дамыту. Тәрбиелік: Балаларды білімділікке, адамгершілікке, жолдастық қарым-қатынасқа тәрбиелеу. Сабақтың типі: Оқушылардың жаңа білімді меңгеру сабағы. Әдіс-тәсілдері: Түсіндіру, сұрақ-жауап, көрнекілік көрсету арқылы түсіндіру,жарыс. Көрнекілік: Қосу және азайту кестесі, геометриялық фигуралар, бұрыш түрлері кестесі. Жоспар: І. Ұйымдастыру кезеңі II. Психологиялық дайындық. ІІI. Үй тапсырмасымен тексеру ІV. Жаңа сабақ. Ү. Жаңа сабақты бекіту. ҮI. Қорытындылау, бағалау. ҮIІ. Үйге тапсырма.
Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі: Сабаққа әзірлігін тексеру, оқу құралдарын дайындау. Үй тапсырмасын тексеру: 5, 6 -тапсырма.


Білімді жан-жақты тексеру кезеңі.
Бұрыштар


Тік б. Сүйір б. Доғал б. (Жазық б.)

Ә) Берілген үшбұрыш пен төртбұрыштың бұрыштарын анықтау.




Оқушылардың білімді белсенді меңгеруге дайындау кезеңі.
Жаңа сабақ.

1 - тапсырма Түсіндірме мәтінмен жұмыс. Практикалық іс-әрекет.

А) Ә)

Үшбұрыштардың қабырғаларының Төртбұрыштардың қабырғаларын өлшеу,

ұзындықтарын өлшеу, оларды қосын-. олардың қосындысын жазу.

дысын жазу.

Бұл қосындыны және оның мәнін үшбұрыштың периметрі және төртбұрыштың периметрі дейді.


  1. тапсырма Есеп құрастыру және шығару.

Қалам - 50 тг тг

Дәптер - ? тг, одан 40 теңге арзан ? теңге

50+ (50-40)=60 (тг) - барлығы

Ж:60 теңге

Берілген есепке кері есептер шығару.

3 - тапсырма

Өрнектерді жазып, мәнін табу.

50+а, а=9, 42

76-а, а=4, 40

Сергіту сәті.

4 - тапсырма «Сынап көру» тәсілімен орындалады.

60+а=65 49-а=43 97-а=7
5 - тапсырма 6 ? 9 16 ? 8 ? Қосымша.
Ұзындығы 4 см кесінді сыз. Енді бұдан 6 см ұзын кесінді сыз. Екі кесіндіні салыстыр.
Шығ.тапсырма. Кел,ойнайық! «Әр иттің үйшігін тап.» Сабақты қорыту: Біз не білдік? Талқылау.

Үйге тапсырма: 6-тапсырма

Оқушы білімі мен белсенділігін бағалау.



© 2010-2022