- Преподавателю
- Начальные классы
- Розвиток зв`язного мовлення, навчання грамоти, підготовка руки дитини до письма. Тема. Складання речень за малюнком»
Розвиток зв`язного мовлення, навчання грамоти, підготовка руки дитини до письма. Тема. Складання речень за малюнком»
Раздел | Начальные классы |
Класс | 1 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Ахмадєєва С.М. |
Дата | 10.12.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
Розвиток зв`язного мовлення, навчання грамоти, підготовка руки дитини до письма. Тема. Складання речень за малюнком «Моя сім`я». Письмо коротких прямих похилих ліній. Пальчикова гімнастика. Слухання вірша Н. Чемериса «Що таке сім'я?».
Письмо «бордюрів» (дівчинка). Мета: збагачувати уявлення дітей про сім'ю, розвивати позитивне ставлення до рідної домівки, виховувати почуття гордості за свою сім'ю. Обладнання: мультимедійний посібник, малюнки Словник: похилі лінії, сім`я, родина
ХІД ЗАНЯТТЯ І.Організація класу Привітання Кожен з вас приготувався, На перерві постарався, Зараз сядуть всі дівчата, А за ними і хлоп`ята. Вправа «Струм» Діти стають у коло, беруться за руки і посмішкою вітають «сусідів» праворуч і ліворуч, передаючи «струм», потискаючи один одному руки. ІІ.Актуалізація та мотивація навчальної діяльності 1.Читання вчителем вірша Н. Чемериса «Що таке сім'я?»
Що таке сім'я
Розкажу вам, друзі, я,
Що таке моя сім'я.
Разом дружно проживаєм
І пісні про це співаєм.
Люба матінка моя, -
Як пишаюсь нею я!
В неї руки золотії,
Серцем кожного зігріє.
Тато сильний і завзятий -
Він господар в нашій хаті.
Все майструє, все ладнає,
Бо до всього хист він має.
Дід і бабця у пошані -
Вони праці ветерани.
Всіх онуків міцно люблять
І як пташечки голублять.
Є у мене ще й брати -
Кращих в світі не знайти.
Ось і вийшло: всіх сім «я»,
Знайте, це і є сім'я.
Н. Чемерис
- Кого уявляли, слухаючи вірш?(маму, тата, дідуся, бабусю, братика, сестричку)
- Сьогодні ми з вами будемо говорити про сім'ю.
6.Робота в зошиті .Письмо «бордюрів» (дівчинка).
ІІІ. Підсумок заняття
- Що вам сьогодні найбільше запам'яталось?
- Яким було наше заняття?
- Якими ви були на занятті? Поаплодуйте собі за роботу.