Ашық сабақ Жеті қазынаның бірі Нуртаева Роза Нұрмадиқызы бастауыш сынып мұғалімі

Раздел Начальные классы
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:
Ашық сабақ Жеті қазынаның бірі Нуртаева Роза Нұрмадиқызы бастауыш сынып мұғаліміАшық сабақ Жеті қазынаның бірі Нуртаева Роза Нұрмадиқызы бастауыш сынып мұғаліміАшық сабақ Жеті қазынаның бірі Нуртаева Роза Нұрмадиқызы бастауыш сынып мұғаліміАшық сабақ Жеті қазынаның бірі Нуртаева Роза Нұрмадиқызы бастауыш сынып мұғаліміАшық сабақ Жеті қазынаның бірі Нуртаева Роза Нұрмадиқызы бастауыш сынып мұғаліміАшық сабақ Жеті қазынаның бірі Нуртаева Роза Нұрмадиқызы бастауыш сынып мұғаліміАшық сабақ Жеті қазынаның бірі Нуртаева Роза Нұрмадиқызы бастауыш сынып мұғаліміАшық сабақ Жеті қазынаның бірі Нуртаева Роза Нұрмадиқызы бастауыш сынып мұғалімі

Х.Жұмабаев атындағы Қарсақ бастауыш мектебі

Ашық сабақ

Тақырыбы: Жеті қазынының бірі



2-сынып

Өткізген: Нұртаева Р.Н.









2014-2015жж.

Сабақтың тақырыбы: Ауа.Ауаның қасиеті.

Сабақтың мақсаты: Ауа турал ы түсінік бере отырып,оның түссіз және мөлдірболатынын ұғындыру.Ұқыптылыққа тәрбиелеу.

Сабақтың түрі:Әңгімелесу,оқулықпен,дәптермен жұмыс.

Сабақтың құралдары: оқулық,доп,шар,әртүрлі суреттер.

Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі: Шаттық шеңберіне шақыру.

-Балалар, көңіл күйлерің қалай? Мен сендерге әлемдегі барлық жақсылықты тілеймін. Бір-бірлеріңе күлімдеп қарап , жақсы тілектеріңді айтыңдар.

Орындарына отырғызып ,жұмбақ шештіру:

-Көзге көрінбейді,

Жұтсаң білінбейді(Ауа)

-Олай болса, біздің бүгінгі тақырыбымыз ауа және оның қасиеттері.

-Ауа туралы білетіндерін сұрап, айтқан барлық жауаптарын тақтаға жазамын.

Ауа

-Ауа қай жерлерде болады?Дәлелде.

-Оны көзбен көруге бола ма?

-Ауаның пішіні бола ма?

Сергіту сәті:Шарларды үрлету.

Оқулықпен жұмыс:

Мәтінді кезектесіп оқу.Оқушылар керек деген жерлерін қарындашпен түртіп алады,белгілейді.

Әңгімелесу.

-Өздеріңе керекті қандай мәлімет алдыңдар?Өзара пікірлерін айтады.

-Тәжірибе жұмысын жүргіземіз.Оқушыларды бес топқа бөліп,әр топқа арнайы нұсқа жазылған парақшалар тарату.

Әр топ өз тәжірибесін орындап ,қорғайды.

Дәптермен жұмыс

Ауаның қасиеттері туралы өз ойларын жазады.

Сабақты қорытындылау:

Білемін,білгенім,білгім келеді әдісін қолдана отырып сабақты қорытындылау

Оқушыларды бағалау.

Үйге тапсырма:Мәтінді оқу,сұрақтарға жауап беру.



© 2010-2022