- Преподавателю
- Начальные классы
- Санды 9-ға көбейту кестесі
Санды 9-ға көбейту кестесі
Раздел | Начальные классы |
Класс | 3 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Санкибаева М.А. |
Дата | 05.03.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы
Атамекен орта мектебі
Бастауыш сынып мұғалімі
Санкибаева Мадина Амангелдиевна
Математика
Уақыты: 29.10.2015ж
Сабақтың тақырыбы: Санды 9-ға көбейту кестесі
Сабақтың мақсаты: Санды 9-ға көбейту мен бөлудің сәйкес жағдайларының кестесін құру және толтыру
Сабақтың міндеті: Есептерді шығару және есептеу тәсілдерін дамыту біліктерін жетілдіру
Сабақтың әдісі: Ойлан, жұптас, пікірлес, сиқырлы жұлдызшалар ойыны
Ресурстар: 9 көбейту кестесі, суреттер, кесте, стикерлер
Күтілетін нәтиже: 9-ға көбейту және бөлу кестесі туралы түсінік алады
Қамтылатын модульдер: 1-модуль (кіріспе бөлімде), 2-модуль (2-тапсырманы орындау кезінде, логикалық тапсырманы орындау кезінде), 3-модуль, 5-модуль
Сабақтың барысы:
№
Сабақ кезеңі
Мұғалімнің әрекеті
Оқушының әрекеті
1
Ұйымдастыру
2-минут
Психологиялық ахуал туғызу
Бір шумақ өлеңмен сабақты бастау
Мен қандаймын, қандаймын
Шұғылалы таңдаймын
Күлімдеген күндеймін
Еш уайымды білмеймін
2
Үйге тапсырма сұрау
5-минут
Үйге берілген тапсырманы 8-тапсырманы сұраймын. «Автор орындығы» әдісі бойынша
Дәптерлерінен оқиды, карточкалармен жұмыс жасайды
3
Тұсакесер
3-минут
«Сиқырлы жұлдызшалар» ойыны
35:7+25
16:8+12
6*6+4
20:10+8
4
Негізгі бөлім
25-минут
9-ға көбейту кестесіне байланысты кенеттен сұрау
2. Салыстыру кезінде шарты мен сұрақтарына ерекше мән беру керек
1.18 банан мен 36 апельсин 9 балаға тең бөліп берілді. Әр бала неше жемістен алды?
2.15 сәбізді 5 қоян тең бөліп жеді.Осылайша бөліп жесе 24 сәбізді неше қоян жейді?
3.Өзіндік жұмыс
9*6+2
60+9*2
9*1+90
4.Өтілген материалды бекіту
мақсатында орындалады.
Ойлан, жұптас, пікірлес
6-7 тапсырма кезінде қолдану
А) Кітапта 63 бет бар. Әлібек күніне 9 беттен оқиды.Ол кітапты неше күнде оқып бітіреді?
Ә)Түйеқұс жұмыртқасының массасы 2 кг.Түйеқұстың 9 жұмыртқасының массасы неше килограмм болады?
9*1
9*2
9*3
9*4
1.18+36
54:9
9*6+2=56
60+9*2=78
9*1+90=99
(40+40):10
(90-90)*100
100:(18+32)
100: (45-40)
63:9
9*2
5
Бағалау
5-минут
Топ басшысының бағалауы
Топтық бағалау
Мұғалімнің бағалауы
Бағалау бетшесі
Бағдаршам белгілері
Гүлдер арқылы бағалау
6
Үйге тапсырма беру 5-минут
5-тапсырма, 72-бет
Өрнектердің мәнін табу
7
Рефлексия
5-минут
Көңіл гүлі
Маған ұнады
Маған ұнамады