Сабақ жоспары: 92*4, 368: 4 түріндегі көбейту мен бөлу

Раздел Начальные классы
Класс 3 класс
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

10.02.16ж.Сабақтың тақырыбы: 92*4, 368:4

Сабақтың мақсаты: а) Оқушыларға 92*4, 368:4 түріндегі өрнектердің орындалуын түсіндіре отырып, қосындыларды санға бөлу және көбейтуді машықтандыру. Сауатты жазуға және есептеуге дағдылау.ә) Оқушылардың ой-өрісін, өзіндік, іс-әрекетін дүние туралы танымын дамыту.б)Оқушыларды ұйымшылдыққа, ұқыптылыққа, тапқырлыққа, білімпаз болуға, ақыл-ой белсенділігін арттыруға тәрбиелеу.

Көрнекі құралдар: кітап, тақта, бор, сызғыш, құстар суреті..Сабақ түрі: жаңа сабақ

Әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, түсіндіру, есептеу.

Сабақ барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық дайындық

II.Үй тапсырмасын тексеру. Ауызша есептеулер.Көркем жазу.

ІІІ. Жаңа сабақ: 92*4, 368:4. Екі таңбалы санды бір таңбалы санға көбейту және бөлуге есептер шығарамыз.Балалар бізге құстар қонаққа келген екен. Мына құстар да бізге сәттілік тілеп тұрған сияқты. Олай болса, бүгінгі сендердің білімдеріңді сынап, тапсырма әкелетін, бағалайтын - құстар болмақ. Сабақ соңында бұл құстар қандай құстар екенін айтасыңдар.

Бізге қонаққа келген не екен? №1. Торғай.Ол қандай құс? Ол - адамның досы. Әкелген тапсырмасын көрейік. 92*4= 90*4+2*4= 368 368:4= 360:4+8:4 = 92

Аққудың тапсырмасы. № 2. Топпен жұмыс.

Шымшық тапсырмасы: Есеп 3. Есепті шығар.

Шешуі:82*3+62*4= 246+248 = 494 Жауабы: пойыз барлығы 494 км жол жүрді.

Үйрек тапсырмасы: №4. Өз бетімен орындау. Өзіндік жұмыс.

IV. Сергіту.Ойын: Көбелек қуу.

Қаз тапсырмасы: Есеп 5.

Сауысқан тапсырмасы: №6.

(8*6-36:6):6*3+5*9= 66 42:6+(19+6):5-6*2= 0

Сабақты бекіту..Кел , ойланайық! Сұраққа жауап: Дұрыс жауапқа қолдарыңды екі рет шапалақтайсыңдар, қате жауапқа аяқтарыңды жерге екі рет ұрасыңдар.1.Бес жерде жетім қырық. 2. Екі жүзге екі жүзді бөлсем нөл.3.Елуге елуді қоссам жүз отыз.4. 4*10= 500.5.Мамыр-күз айы.6.Бір минутта 60 секунд бар.7.Бір тәулікте 12 сағат бар. 8.Тіктөртбұрыштың периметрін табу үшін бөлеміз.

Кім жылдам? Суретпен жұмыс.

V. Тест.

YI.Үйге тапсырма:60 бет № 7



© 2010-2022