- Преподавателю
- Начальные классы
- Ана тілі Алтын шеттеуік
Ана тілі Алтын шеттеуік
Раздел | Начальные классы |
Класс | - |
Тип | Рабочие программы |
Автор | Кожагулова Н.Ж. |
Дата | 19.12.2014 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Сабақтың тақырыбы | күні уақыты | сынып | |
Алтын шеттеуік | 10.05.13 Сабақ ұзақтығы 45 минут | 1 «а» Оқушылар саны 13 | |
Сергіту сәті: Интерактивті тақтадан жаттығуларды көрсетіп, сол жаттығулар арқылы жұпқа бөлінеді. | |||
Үй тапсырмасын сұрау: Жұптағы оқушылар бір-бірін тексереді, сын есімге байланысты сұрақтар қояды, жауаптарын талдайды. Топқа бөлу: Ұлдар, қыздар.2- топ | |||
3) Сабақтың мақсаты: сын есімді топтастыра білу. Міндеттері:1) Оқушыларды өз ойын жинақтай алуын, еркін жеткізуін, белсенділігі мен іздемпаздығын дамыту, сабақта алған білімдерін, тиімді қолдана білуін дамыту. | |||
Ресурстар: | оқулық, интерактивті тақта | ||
4) Қызығушылығын ояту | Сергіту сәті арқылы, сұрақ-жауап барысында, интерактивті тақтамен жұмыс істегенде | ||
5) Мағынаны тану:
| СТО- бойынша жұмыс ұйымдастыру, сұрақ-жауап. Топ құру. тақырып бойынша топтарға мәтін таратып беру, сол мәтінді топ ішінде талқылап, бір-біріне сұрақтар қоя отырып,.Топпен бағалау, кері байланыс. | ||
6) Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | ||
Үй жұмысын қайталау: Әр жұп сөйлемдерді тексереді, сын есім туралы сұрақ қояды. | Сұрақ-жауап талдау толықтыру | ||
1-тапсырма: Мәтінді оқып, бір-біріне сұрақ қояды.
| Топпен сұрақтар дайындайды, кезектесіп айтады. Пікір алмасады Қорғайды Толықтырады. Мәтіннен сын есімдерді тауып тақтаға жазады.
| ||
2-тапсырма: Жаңа сөзді табу.
| Жаңа сөзді тауып әр қайсы топ қалай түсінгенін айтады.
| ||
3- тапсырма: Сын есімдерді топтастыр. |
| ||
1-топ: Түсі, пішіні | Түсіне, пішініне байланысты сөздерді топтастыру | ||
2-топ: Көлемі, дәмі | Көлеміне, дәміне байланысты сөздерді топтастыру | ||
4-тапсырма: Көп нүктенің орнына сын есімдерді қою. | Көп нүктенің орнына сын есімдерді қою. | ||
7) Мұғалім іс-әрекеті бақылайды | Оқушы іс әрекеті әр топ өз жұмысын қорғайды (таныстырады) | ||
толықтырады | Сұрақ-жауапта, ойын аша алмағанда. | ||
ынталандыру | Жауаптарын | ||
талдау жасау | 2 топтың жауаптары жинақталған кезде. | ||
8) бағалау, кері байланыс | Өзін-өзі бағалау | ||
9) Қорытындылау. 2 мақал-мәтел жаттап келу
| Стикер арқылы Жинақтауы Ұйымшылдығы Шығармашылығы Салыстыруы Сто пайдалануы |