- Преподавателю
- Начальные классы
- Әдебиеттік оқу: Интернат қоймасы. сабақ жоспары
Әдебиеттік оқу: Интернат қоймасы. сабақ жоспары
Раздел | Начальные классы |
Класс | 3 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Изгалиева К.М. |
Дата | 26.09.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
Күні:15.02.15ж
Сабақ: ана тілі
Тақырыбы: Ш. Мұртаза «Интернат қоймасы»
Мақсаты мен міндеттер: мәтінді оқу арқылы оқушыны көркем шығарманың мазмұнын түсінуге жетелеу, 1.Білімділік: түсініп оқу, мәнерлеп оқу дағдыларын қалыптастыру; 2.Дамытушылық: талдау қабілеттерін дамыту; белсенділіктерін дамыту; 3.Тәрбиелік: ізгілікті-елжанды дара тұлға төрбиелеу; патриоттыққа тәрбиелеу. Сабақ түрі : жаңа тақырыпты таныстыру сабағы Көрнекіліктер: суреттер Әдіс-тәсілдер: жұптық , талдау, сипаттау; Сабақ барысы 1.Оқыту үрдісінің маңыздылығы: Сабаққа дайындықтарын тексеру. Үй тапсырмасын тексеру: мәнерлеп оқу
2.Жаңа тапсырмаларды қалыптастыру:
Қазақстанда болып жатқан аштық оның себептері туралы Сталинге ашық хат жазған адам Тұрар Рысқұлов .
Кәне ,2 сыныпта оқыған «Қызыл жебе» романың еске түсірейік: бала Тұрар, Атамырза. Бүгін де сол романнан үзіндімен танысамыз.
Оқулық бойынша жұмыс 124-126 бет «Интернат қоймасы»
-
үлгі оқу (мұғалімнің оқуы)
- -тізбек бойынша оқу
- тұтас оқу
- мәтінде, не туралы айтылған?
- Тұрар Серікті неге сұраққа алды?
- Серік неліктен шындықты айтуға мәжбүр болды?
- Сен олардың орнында болсаң не істер едің?
- Әңгімеге тағы қандай ат қояр едің?
- Балалардың іс әрекетіне баға бер.
Тұрар
Атамырза
Серік
Әр топ өз кейіпкерін сипаттап жазады. Әр тотың ойларын ортаға салу, бағалау. -мәтінді іштей тұтас оқу -Мәтіннен соңғы азат жолды қайталап оқы. Өз сөзімен түсіндір. - мәнерлеп оқу дағдыларын қалыптастыру. -Венн диаграммасымен салыстыру Тұрар Атамырза
4. Үйге тапсырма: 124-126 бет әңгімелеу.№11 сұраққа жауап келу ауызша.