- Преподавателю
- Начальные классы
- Урок математики в 3 класі Віднімання трицифрових чисел у випадку, коли зменшуване містить нуль
Урок математики в 3 класі Віднімання трицифрових чисел у випадку, коли зменшуване містить нуль
Раздел | Начальные классы |
Класс | 3 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Манзенюк Н.М. |
Дата | 07.11.2014 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
Мета: 1. Навчити учнів письмово віднімати
трицифрові числа, коли у зменшуваному
нуль; вчитися доводити свою думку;
навчити учнів здійснювати
самоконтроль,
взаємоконтроль.
2.Розвивати логічне мислення,
математичне мовлення. 3.Виховувати самостійність, повагу до
думки іншої людини, взаємоповагу у
спільній діяльності.
Обладнання: таблиця з прислів'ям; таблиці: повинні ЗНАТИ,
повинні ВМІТИ, картки із прикладами для роботи в парі
змінного складу, таблиця із задачею.
Хід уроку. І. Організаційний момент. II. Мотивація навчально - пізнавальної діяльності. Ознайомлення з метою і планом уроку. ■ Мета нашого уроку: навчитися письмово віднімати трицифрові числа, коли зменшуване містить нуль. ■ В одному прислів'ї говориться: "Коли людина бачить мету, в неї виростають крила, щоб досягти її. ■ Ви хочете, щоб до кінця уроку у вас всіх виросли крила? ■ Тоді ми з вами повинні досягти цієї мети. ■ Для цього вам необхідно: (читають хором) повинні ЗНАТИ повинні ВМІТИ компоненти знаходити розряди замінювати алгоритми ,, - " віднімати
- Навіщо вам це знати?
- Ви погоджуєтесь з метою і планом уроку?
І. Варіант (самост.) II. Варіант (разом) ІІ Етап Записати стовпчиком, Коментуйте з обчислити місця. 808-243 970 780 620 307 650 - 438 554 356 415 124 740 - 524 (Перевірка І варіанту) І варіант ІІ варіант ІІІ варіант III Етап дописати записати виконати з мірою від'ємник стовпчиком допомоги 360 502 560 - 143 -650 -460 - 507 … … 670 - 254 327 347 246 113 271 802 - 631 805 - 423 (Перевірка всіх варіантів.Оцінити І варіант)
Фізкультхвилинка. V. Застосування знань, формування вмінь і навичок. 1. Первинне закріплення. І варіант II варіант III варіант IV. Складіть 2 №695 (2, 3 стовп.) № 691 схожих приклади. (Перевірка всіх варіантів) 2. Вторинне закріплення. - Закріпіть у парах змінного складу вивчений алгоритм віднімання. 1-й ряд 450 ? .. 165 ? …120
- До якої задачі підходить ця схема? - Прочитати вголос задачу. - Прочитати задачу самостійно, подумайте над питанням, щоб задача розв'язувалась 2-а діями. - (Аналіз задачі,складання плану розв'язування) - Хто знає як розв'язувати задачу? Розв'яжете. -Кому це завдання занадто легке? Розв'яжете задачу, склавши вираз. -Кому це завдання теж просте? - Поставте запитання так, щоб задача розв'язувалась 3-а діями. - Хто потребує допомоги, підійдіть до мене. (Перевірка, оцінювання.) VII. Підсумок уроку. - На якому етапі було найцікавіше працювати? - Де ми втратили найбільше часу? - На слідуючому уроці будемо вивчати новий алгоритм додавання. Чи можу я планувати так урок? - План уроку ми виконали. - А мети досягли чи ні, діти?! - Чи виросли у вас крила? VIII. Домашнє завдання за вибором. 8 6алів. 1. Скласти задачу за коротким записом.
І-306 мішків І-?на165м.< ІІІ-?на30м.<
9 6алів. Розв'язати текстову задачу № 696
10 6алів 3. Скласти задачу за виразом (58+132)-174=_ Всім № 697 Урок закінчено!