Сабақ жоспары. Арифметикалық амалдар

Раздел Начальные классы
Класс 3 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:
Сабақ жоспары .Арифметикалық амалдарСабақ жоспары .Арифметикалық амалдарТақырыбы:Арифметикалық амалдар Сабақтың мақсаты:Үш таңбалы сандарды ауызша қосу және азайту тәсілдерін қайталау.Қалдықпен бөлуді және амалдардың ретін тауып тапсырмаларды орындай алу. Шапшаң есептеуге дағдыландыру. Ұйымшылдыққа тәрбиелеу. Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі ІІ.Психологиялық ахуал Мынау- менің жүрегім Осыдан бәрі басталады. Мынау- менің басым, Осы бәрін басқарады. Мынау- менің оң қолым, Мынау -менің сол қолым Асықпаймыз ,саспаймыз Сабақты біз бастаймыз. Ендеше бүгінгі сабақта мен сендерге және өзіме сәттілік тілеймін.Өздерінің білімдеріңді көрсететіндеріне сенемін.Келістік пе? ІІІ.Жаңа сабақ Балалар,бүгін бізде саяхат-сабақ болмақшы.Саяхатқа қайда шығатынымызды білгілерің келе ме?Ендеше қазір алдарыңда жатқан мысалдарды шапшаң шығарсаңдар,қайда баратынымызды білетін боласыңдар. «Математика»сөзі шығады. А Е Т К М И 9 35 18 28 6 8
48:8=
54:6=
6*3=
7*5=
24:4=
72:8=
2*9=
64:8=
4*7=
27:3=

Бүгін біз сендермен математика еліне саяхатқа шығатын болдық. Интерактивті тақтадан өздеріне ұнаған ұяшықты таңдайық.Осы ұяшықтың тапсырмасын орындап болған соң,оның артында тығылып тұрған мақалды ашып,оның мағынасын түсіндірулерін қажет. Сабақ жоспары .Арифметикалық амалдар

Теңдеулер ұяшығы.Оқушылар өздеріне ұнаған карточкаларды таңдап алады. Балалар орындарында орындайды.
350:х=7 х+397=1000-603 218+х=100+248 х=350/7 х+397=397 218+х=348 х=50 х=397-397 х=348-218 ____________ х=0 х=130 350/50=7 _______________ 8*х=320 0+397=1000-397 х=320/8 х=40 Мақал:Ұстаздан шәкірт озар. Өрнектер ұяшығы.118 бет №2( тақтаға) (381+619)-(456+344)=0 (1000-296)+(1000-749)= Мақал:Әкені көріп ұл өсер, Ананы көріп қыз өсер. Есеп ұяшығы:118 бет 5 есеп Барлығы -68 кг 35+17=52 кг Еден -35кг 68-52=16 кг Терезе -17 кг Үстел-? Мақал:Еңбектің наны тәтті, Жалқаудың жаны тәтті. Сергіту сәті Фигураның ауданы мен периметрін табу.Төбелерін,қабырғаларын,бұрыштарын атау.№4 4 см








Мақал :Туған жердей жер болмас, Туған елдей ел болмас. Мысалдар ұяшығы:№7 Мақал:Білікті бірді жығады,білімді мыңды жығады. Рефлексия «Шляпа»ойыны

«Шляпа»ойыны.Музыка ойнап тұрған кезде, оқушылар кезек-кезек шляпаны бастарына кигізеді.Музыка тоқтаған кезде шляпа кімнің қолында қалса,сол оқушы сабаққа байланысты өзінің пікірін айтады. Қорытындылау: бағалау Үйге тапсырма


© 2010-2022