Төрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖ

Раздел Начальные классы
Класс 2 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Төрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖБуркитбаева Балгайша СайпеновнаТөрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖ

Бастауыш сынып мұғалімі

С.Торайғыров атындағы №22 гимназия мектебі



Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Әдебиеттік оқу 2 сынып

Күні: 22.10.13

Тақырыбы: Төрт түліктің кеңесі

Мақсаты: Төрт түлік туралы оқып талдау, диологтық әдіс арқылы өздіктерімен игеру.

Әдіс- тәсілдер: Топтастыру, диологтық оқыту әдісі, ойлап, жұптап.

Моделдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану, талантты және дарынды балаларды оқыту, оқытуды басқару және көшбасшылық.

Негізгі деректер: АКТ, постер, маркер, желім, оқулық.

Сабақтың барысы

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

  1. Білім


  1. Түсіну


  1. Қолдану.


  1. Анализ.


5.Синтез.

6.Бағалау.

Ұйымдастыру кезеңі

Бағалау

Психологиялық жағдаят «туж»

Тренинг «Жемістер» ойыны

Үй тапсырмасын тексеру жұппен

Түсінудің пайдасы «СТО» топтастыру

«Айна» ойыны

Төрт түлік

Оқулықпен жұмыс

1.Өздері оқу

2.Жұппен оқу

3.Рөлге бөлу

С. Рөлмен бөліп оқиды, сөздік жұмысын жүргізеді, сөз тіркестерін табады, кестені толтырады.

В. Топтық. Өлең мазмұны бойынша диолог құрады.

1) Дебат әңгіме иә, жоқ

2) Постерді қорғайды «төрт түліктің пайдасы»

А. Зерттеушілік диалог постерді қорғайды, топпен жұмыс, топ жұмыстарына баға береді.

«Мен не үйрендім», «маған сабақ ұнады», «түсінбедім» шығу парағын жасау.

Қорытынды бағасын смайлик арқылы шығарту.

Төрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖ

Төрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖТөрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖ

1)Жемістер ойынын пайдалану 2,3,4,5, 6-ға бөлінеді.

Салат 6 бала топ құрады.

2)Жұппен айтады.Жұп арқылы оқушылар бағаланады

түйеТөрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖ


Өлеңді оқиды.

Жұппен оқу

Рөлге бөлуТөрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖ

С. Рөлмен бөліп оқиды, сөздік жұмысын жүргізеді, сөз тіркестерін табады, кестені толтырады.

В. Топтық. Өлең мазмұны бойынша диолог құрады.

1) Дебат әңгіме иә, жоқ

2) Постерді қорғайды «төрт түліктің пайдасы»

А. Зерттеушілік диалог постерді қорғайды, топпен жұмыс.

Сабақта не үйренгендерін, не ұнады және түсінбегендерін оқушылар жазады.

Әр оқушы өзін-өзі бағалайды. Қорытынды бағасын шығарады



© 2010-2022