- Преподавателю
- Начальные классы
- Жануарлардың тіршілік ортасына бейімделуі
Жануарлардың тіршілік ортасына бейімделуі
Раздел | Начальные классы |
Класс | - |
Тип | Конспекты |
Автор | Ахметкалиева Б.Н. |
Дата | 13.01.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Сынып: | 3 «В» | ||||
Пәні: | Дүниетану | ||||
Мерзімі: | 9.02.2015ж. | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Жануарлардың тіршілік ортасына бейімделуі | ||||
Сабақтың мақсаты: | Оқушыларға сүтқоректілер туралы,жануарлардың тіршілік ортасы,табиғаттағы,адам өміріндегі рөлі туралы түсінік беру. | ||||
Күтілетін нәтиже: | Оқушылар сүтқоректілер туралы,жануарлардың тіршілік ортасы,табиғаттағы,адам өміріндегі рөлі туралы біледі. | ||||
Неізгі түсінік: |
| ||||
Сабақтың барысы: | |||||
№ | уақыты | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Әдіс-тәсілдер, көрнекіліктер | |
1. | 5 мин | Психологиялық дайындық. Жануарлар: сиыр, жылан, құрбақа, қолтырауын, инелік, шыбын, тасбақа, қасқыр, түлкі, шегіртке. | Мұғалім бір жануарды атайды оқушылар оның жануарлардың қай тобына жататынын айтады. |
| |
|
| Топқа бөліну | Жануарлар суреттері арқылы топқа бөліну. |
| |
2. | 2 мин | Үй тапсырмасы. «Раундробин» немесе «Жазбаша үстел» әдісі арқылы жазып шығады. | Жазады, сынаманы орындайды. | «Раундробин» немесе «Жазбаша үстел» әдісі , Ақ беттер,сынама | |
3. | 20 мин | Жаңа сабақ. Видеодан көрсету. Кітаппен жұмыс. | Оқушылар сабақтың мақсатын анықтайды. Кітапты оқиды. | АКТ | |
| 5 мин | Электронды сергіту сәті | Оқушылар билейді. |
| |
| 7 мин | Дәптермен жұмыс.
| Бақылау күнделігімен жұмыс. |
| |
5. | 2 мин | Рефлексия. «Өрмекші торы» әдісі. Сұрақ-жауап. | Оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды. | Кубизм әдісі | |
6. | 2 мин | Үйге тапсырма беру:36-ж. (155-бет) | |||
7. | 2 мин | Бағалау |