2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары

Раздел Начальные классы
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспарыАна тілі Сабақтың тақырыбы: Қой. Сөз. Сабақтың мақсаты: 1.Төрт түлік мал туралы оқушыларға түсінік беру. Оқушыларға «Қой» өлеңінің мазмұнын түсіндіру, дыбыстық талдау жасату, тыйым сөздер айту, жаттығу жұмыстарын орындатып, білімдерін кеңейту. 2.Оқушылардың оқу жылдамдықтарын, жазу калиграфиясын дамыту. 3.Оқушыларды түлікті құрметтеуге, ұлттық салт-дәстүрге тәрбиелеу. Әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап. Түрі: аралас сабақ Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі а) оқушыларды ұйымдастыру ә)оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру б)олардың назарын сабаққа аудару ІІ. Үй тапсырмасы а)өлеңді оқыту ә)карточкалармен сөздерге дыбыстық талдау жасауту сиыр-4 =2 + 2 , 2 б. түйе-4 =2 + 2 , 2 б. ешкі-4 =2 + 2 , 2 б. қой -3 = 1 +2 , 1б. жылқы-5 =2 + 3 , 2 б. ІІІ.Жаңа сабақ. -Ал балалалар жаңа тақырыбымызды бастамас бұрын «Ребус» шешейік. қар , , от , ,ай шешуі: «қой» -«Қой» деген сөзді қандай мағынада түсінесіңдер? -«Қой» төрт түлік, «қой» бір нәрсені орнына қой, «қой» тыныштал. -Жыл он екі айда қандай төрт түліктер кездеседі? -Қой, сиыр, жылқы. -Қойдың қандай сүйегін пайдаланып ұлтық ойындар ойнатылады? -Қанталапай, ақ сүйек. -«Қой» төрт түлік дегенге тоқталамыз. Сендерге «мал» деген сөз беріледі соған сөйлем құрастырамыз, сұрақ қоямыз, сөйлемдегі сөздердің байланысын көрсетеміз.

Кім

КімМысалы: Асан мал жайлады. . жайлады? жайлады?
Ал енді сендермен үй жануарларының төлдерін табуға көмектесейік. 2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары түйе сиыр қой жылқы ешкі 2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары2 сыныпқа арналған ана тілі сабағынан сабақ жоспары бота бұзау қозы құлын лақ Оқулықтарының 175 жаттығудағы «Қой» өлеңін мәнерлеп оқимыз. -Ақын қойды қалай суреттеген? -Аппақ қою сүті бар, ақ шағала құрта бар, ақтылы қой жануар. -Қойдың төлін не деп атайды? -Қозы. Сергіту сәті: Қошақаным қойдың, Қайда қалып қойдың? Бұлтиып тұр бүйірің, Қай өрістен тойдың?
Дәптермен жұмыс: Дәптердегі 9 беттегі 2 -жаттығудың тапсырмасын оқып орындайық.
-Сөздердің алдына әріп қосып, жаңа сөз жаса.
Өрік-бөрік, аға-жаға, ара-қара, ана-шана, ақ-лақ,

Өрт-төрт, ар-шар, ық-сық, асық-қасық, ала-бала.


Сергіту сәті: Он екі бала ортаға шығып, ойын ойнаймыз «Кім жылдам» Кім көп асық жинап, орнына уақытымен отырады.
3 жаттығу. Көркем жазу. Дұрыс отырып, әдемі жазамыз. Тт Тәтті Т-тай(12 айында), тана( ),тоқты(12ай), туша(6 ай), тайлақ( )
Тыйым сөздер:

  1. Малды теппе, Ақты төкпе.
  2. Малды басынан ұрма, Малға теріс мінбе.

Қорытынды. -Қазақ халқының өмірі ертеге малмен байланысты болған. Малды құрметтеп, малды күтуді қасиеті деп білген.

Қойдың пайдасы


жүні

терісі

майы

еті

-Бүгінгі өтілген сабақты қорытындылай келе, сендерді төрт түлікті қадірлеп, қастерлей білетін, ойлы азамат болады деген үлкен үмітпен бүгінгі сабағымды аяқтаймын.

Үйге тапсырма:

-«Қой» өлеңін мәнерлеп оқу

-175-жаттығуды жазып келу

«Қой», «сиыр», «жылқы» жылы туған ата-аналар болса біліп келу.

Бағалау.

© 2010-2022