Конспекти по Математика на тему Кем және артық

Раздел Начальные классы
Класс 2 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Конспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықБекітемін :------------Ермекова С.О

Сыныбы

1 «Г»

Пәні

Математика

Тақырыбы

Өрнектер а +5, а - 5

Мақсаты:

Білімділік:

Әріпті өрнектің мәнін табу жөнінде түсініктерін толықтыру а+5, а - 5 өрнектерінің мәнін табу.

Дамытушылық:

Оқушылардың танымдық, ойлау қабілеттерін дамыту.

Тәрбиелік:

Оқушыларды өз мақсаттарына жету үшін еңбектене білуге тәрбиелеу.

Көрнекілік:

кестелер, суреттер, жетондар, презентация (слайд)

Сабақтың әдісі:

интерактивті тақтамен жұмыс істеу, ойындар.

Сабақтың түрі:

Жаңа сабақ

Сабақтың барысы:





Білу

Түсіну

Қолдану


Талдау


Жинақтау

І. Ұйымдастыру бөлімі:.
ІІҮй тапсырмасын тексеру
Үйге берілген тапсырманы аралап тексеру

Өткенді еске түсіру.
1. Өрнектердің қандай түрлері болады?
2. Оқушыларға өрнектер жазылған қағаздар таратады.

Оқушылар өрнектерді түрлеріне қарай екі топқа бөлу керек.
а+1 ------------ 4+1 ----------- а - 2 ------------ 8 - 4

6 - а ----------- 3+3 ------------ 5 - а ------------ 9+1
7+а ------------ 4+6 ------------ 8 - а ------------ 2+0
ІІІ .Жаңа сабақ.

Түсіндіру
Оқушылар мен жаңа сабақты мына санамақ жолдарымен бастағым келіп тұр. Осы санамақ арқылы бүгінгі өтетін сабағымызды анықтап алайық.
Бас бармағым - әкем
Балан үйрек - анам
Ортан терек - ағам
Шылдыр шүмек - әпкем
Кішкене бөбек - сен
Бір үйде біз нешеуміз?
Бір үйде біз бесеуміз
Сұрақ - жауап әдісі
Сендер бәрін 5 санын білесіңдер ме?
-Енді балалар мен сендерге мынандай жұмбақ жасырайын.

Атамда менің 5 алма
Апамда менің 5 алма
Бәрін қосып санасақ
Болады сонда қанша алма (10)

Сонымен бүгінгі сабағымыздың тақырыбын анықтап алдық, сабағымыздың тақырыбы «Өрнектер + 5,-5».

Кестемен жеке жұмыс № 1
а 0 1 2 3 4 5 а+5






а 10 9 8 7 6 5 а-5





Әр топтан 1 оқушы тұрып жазғанын түсіндіру.

Постер жасау. Желіммен желімдеу.№ 2 Есепті салыстыр.
Дайындады-8 қ Дайындады-8қ Берді-? Берді-? Қалды-2 арт. Жетпеді- 2қ

Конспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артық

Конспекти по Математика на тему Кем және артықКонспекти по Математика на тему Кем және артық 8 - 2 =6

Логикалық есеп.

7-2 6-1 4+1 3+2

- 5

+5

8-3 9-4 2+3 0+5

10-5

5+0

а + 5, 7-6, 2+4, 5-а

5 деген санды қалай жақсы көресің. 5 деген санға әңгіме құрау.


Салыстыру 4 + 3* 5 - 4 2 - 0* 2 + 0

2 + 4 *9 - 7

Үй жұмысы

№ 4 159 бет

Бағалау.

Сабаққа белсенді қатысқан оқушыларды бағалау, мадақтау.


© 2010-2022