- Преподавателю
- Начальные классы
- Фрагменти інтегрованих уроків (1 клас)
Фрагменти інтегрованих уроків (1 клас)
Раздел | Начальные классы |
Класс | 1 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Говоруха С.А. |
Дата | 12.12.2015 |
Формат | rar |
Изображения | Есть |
Фрагмент інтегрованого уроку №1
Природознавство. Трудове навчання, 1 клас.
Тема: Нежива і жива природа.
Аплікація з природного матеріалу.
Мета: розширювати знання учнів про різноманітність природі; формувати вміння порівнювати, установлювати причиново- наслідкові зв'язки, робити висновки; формувати конструктивно - художні вміння; розвивати художньо - образне мислення; виховувати любов до природи.
Обладнання: Листочки зі складами, мікрофон, куб із малюнками, аплікації з листя.
Хід уроку
I. Організація класу.
II. Мотивація навчальної діяльності.
-
Гра «Збери слово»
- Сьогодні був дуже сильний вітер, і всі мої листочки розсипалися. Допоможіть мені їх
зібрати.
Складіть слово.
- Молодці. Це слово - природа.
-
Прийом «Асоціативний кущ»
-
А що для кожного з вас означає слово «природа»?
Сонце
тварини
ПРИРОДА
дерева
людина
Квіти Вода
III. Повідомлення теми і змісту уроку.
IV. Актуалізація опорних знань із природознавства.
-
Гра «Мікрофон»
- Тілами називають ... (усі предмети, які нас оточують).
-Жива природа ... (це сонце, зорі, повітря, вода, каміння).
-
Прийом «Кубування»
- Скажіть, до якої природи належать ці тіла?
(Хлопчик, будинок,сова, сонце, дерево, вода).
-
А яке тіло зайве? Чому?
V. Робота над темою уроку.
Формування конструктивно - художніх умінь. Виготовлення із засушених листочків тіл
живої і неживої природі: сови і сонечка в техніці аплікації (за власним вибором).