Дүниетану пәнінен сабақ жоспары 1 сынып Адамның күзгі еңбегі

Раздел Начальные классы
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақты құру және жоспарлау үшін мұғалімдерге арналған жоспарлау бойынша кесте №

Сыныбы 1а

Күні 25.11.2014

Сабақтың

тақырыбы:

Адамдардың күзгі еңбегі

Мақсаты:

Адамдардың күзгі еңбегі туралы білу, түсіну, үйрену.

Күтілетін нәтижелер

Адамдардың күзгі еңбегін біледі, еңбек түрлерін ажыратады, өздеріне керегін таба алады.

Керекті жабдықтар

Оқулық , флипчарт, смайлик, мазмұнды суреттер, желім, презентация, түрлі-түсті қаламдар.

Сабақ барысы:

Сабақ кезеңдері

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Кіріспе


Амандасу. Оқушыларды түгелдеу. Жыл мезгілдері арқылы топқа бөлемін.

3 мин Амандасады,жыл мезгіліне байланысты мазмұнды суреттерді суыру арқылы 4 топқа бөлінеді.

Тұсаукесер


«Күз» тақырыбына ребусь шешу арқылы сабақтың тақырыбын ашады.

5 мин

.Суреттегі заттардың атауын табады, сол сөздердің бас әріптерінен «Күз» сөзін анықтайды.

Негізгі бөлім



Әрбір топ күз ерекшелігінен бір мәлімет айтады. Адамдардың күзгі еңбегі слайдтарды көрсетіп, диктафон арқылы оқушыларға оқулықтағы мәтінді тыңдатамын . Көргендерімен естігендерін байланыстырып берілген сұрақтарға жауап береді.

  1. Адамдар өздері үшін және үй жануарлары үшін не дайындайды?
  2. Күзгі қандй еңбек түрлерін білесіңдер?
  3. Күз айларын ата?

Сегіту сәті. Адамдардың күзгі еңбегін постерде топтастыру, (әр түрлі дайын мазмұнды суреттер) Дүниетану пәнінен сабақ жоспары 1 сынып Адамның күзгі еңбегіДүниетану пәнінен сабақ жоспары 1 сынып Адамның күзгі еңбегіДүниетану пәнінен сабақ жоспары 1 сынып Адамның күзгі еңбегі



Дүниетану пәнінен сабақ жоспары 1 сынып Адамның күзгі еңбегіДүниетану пәнінен сабақ жоспары 1 сынып Адамның күзгі еңбегі



5мин

5 мин

3 мин

3 мин

7 мин Күз ерекшеліктері туралы білетіндерін айтады. Адамдардың күзгі еңбегін интербелсенді тақтадан көреді, диктафоннан оқулықтағы мәтінді тыңдап, түсінеді. Көргендерімен естігендерін байланыстырып берілген сұрақтарға жауап береді, өз ойларын жеткізеді.


Сергіту сәтін би қимылдары арқылы жасайды. Постерде берілген тапсырмаға сәйкес суреттерді табады, топтастырады, жапсырады.

Қорытынды


Постерге топтастыру жұмысын беремін. Смайликтер арқылы топтар бір - бірін бағалатамын.

4 мин


Постерлерін жасап көрсетеді. Өте жақсы, жақсы көңіл күйді білдіретін смайликтер арқылы топтар бір-бірін бағалайды.Круглоозерный орта жалпы орта білім беретін мектебі

Бастауыш сынып мұғалімі Утегенова Жазира Талаповна



© 2010-2022