Алмастың ойыншықтары 2 класс

Раздел Начальные классы
Класс 2 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақтың жоспары

Күні:

Класс: 2е

Тақырыбы: Алмастың ойыншықтары.

Мақсаты: Күнделікте өмірде жиі қолданылатын сұхбаттарды, пікірлесуді үйрету.

Міндеттері:

Білімділік: баяу, нақтылы, түсінікті берілген сұхбаттарды түсіну, айту;

Дамытушылық: оқушылардың сөйлеу әрекетін, ойлауын, еске сақтауын, қиялын дамыту;

Тәрбиелік: оқушыларды ізденімпаздыққа, адамгершілікке тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Әдістері: диалог, сұрау есімдігі: қандай?

Көрнекілік: оқулық, сурет, тірек-сызба, жұмбақ.

Сабақтың барысы

Жұмыс түрі

Мұғалімнің қызметі

Оқушының қызметі

Сабақ ұйымдастыру кезеңі.

1. Сөздік диктант.


2. Бұл не?





3. Ойыншықтар сөйлейді.





3. Сөз құпиясы.









4. Сергету өткізу

5. Тапсырма-

лармен жұмыс:

6. Өлеңмен жұмыс:


7. 5-тапсырма

71 бет

8.Бекіту:

9.Үй тапсырма

10. Баға қою

Оқушылармен амандасу. Көңіл күйін сұрау.

Мысық,доп,қонжық,қуыршақ,секіртпе,текше, машина,ойыншықтар.

Бүгінгі тақырыбымыз « Алмастың ойыншықтары»

Суретпен жұмыс

70бет,3-тапсырма.

Алмастың ойыншықтары 2 классАлмастың ойыншықтары 2 класс

Алмастың ойыншықтары 2 класс

Жұмбақты оқып, шешу тапсырылады.

Шіркіннің өзіне обал-ақ,
Жүреді аяқта домалап.
(доп)

Үрлесең жеп-жеңіл, Елпілдеп кетеді.
Ұшырсаң, көк-теңбіл, Бұлтқа да жетеді.

(шар)

Сергету сәті.

Қояным,қояным орнынан тұршы,

Бетіңді жушы,шашыңды тарашы,

Айнаға қарашы,мектепке баршы

Бестікті алшы.

2-тапсырма.Оқу,аудару

Менің ойыншығым көп.Ойыншықтарым әдемі.Әпкем маған үлкен машина әкелді.Әкем доп әкелді.

1.Өлеңді мәнерлеп оқып шығу.

2.Өлең не туралы?

3.Оқушыларға жеке оқыту

4.Хормен оқу.

Добым менің ,добым менің

Өзің неткен көңілдң едің.

Зымырайсың ,құтындайсың,

Бірақ менен құтылмайсын

Ойыншықтардың атауларың үлгі бойынша жазу.

Диалог құрастыру «Менің ойыншықтарым»

.

6-тапсырма.Санамақты жаттау.

Оқушыларды класс жұмысын орындау бойынша бағалау.

Сәлемдесіп, көңіл күйлерін айтады.



Оқушылар ұқыпты тындап дұрыс жазады.

Оқушылар берілген тапсырманы орындайды.

Мынау -машина,мынау қуыршақ,мынау -қоян,мынау-текше.

Оқушылар назар аударып қандай ойыншықтар екенін дұрыс айтып береді.


Оқушылар жұмбақты оқып, шешімін береді. (сағат).

Оқушылар жұмбақты шешеді.

Оқушылар сергіту жаттығуын жасайды .

Оқушылар мәтінді аударады.

.


Тапсырманы орындайды.

Мынау -доп,мынау-қоян,мынау-текше.

Оқушылар ұқыпты орындайды.

-Сенің ойыншығың бар ма?

-Менің ойыншығым бар.

-Қандай ойыншығың бар?

-Менің әдемі добым бар

Күнделіктерін бағаға береді, үй тапсырмасын жазады.


© 2010-2022