Ашық сабақ математика тақырыбы Көбейту және бөлу. 97х8, 776: 8. (3 сынып)

Раздел Начальные классы
Класс 3 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар


Кауканова Ж.Х

Күні: 23.04.2015

Тақырыбы: Көбейту және бөлу.97х8,776:8.

Сыныбы:3 «А»

Мақсаты: Жазбаша көбейту және бөлу жайлы оқушылардың білімдерін жүйелеу, ойлау қабілеттерін арттыру.

Міндеті:

-оқу алды, оқудан кейінгі тапсырмаларды орындау

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта, жұппен жұмыс жасауға қалыптасу;

Қолданылатын модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқытудағы басқару және көшбасшылық

Стратегиялық іс-әрекеттер: «Топ ұстанымы»,«Сәйкестендір»,,«Өзін-өзі бағалау»,«Рефлексия» «Екі жұлдыз бір тілек»

Сабақ кезеңдері

Уақыты



Жоспар мазмұны



Мұғалімнің іс-әрекеті



Оқушылардың іс-әрекеті



Бағалау

Ресурстар: осы іс-әрекет үшін маған қандай құралдар қажет?

I Кіріспе

2 мин






3 мин





Кіріспе

Психологиялық ахуал.

Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау.

Топқа бөлу

Мақсаты: оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау «Топ ұстанымы»

Мақсаты: Топта бірлесіп жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру

Оқушылармен сәлемдесу

Көңіл-күйлерін сұрау;

Мен күштімін!

Мен әдемімін!

Мен мықтымын!

Сабағымды 5-ке оқимын.

Оқушыларды әртүсті фигуралар арқылы топқа бөлемін

Ынтымақтастық атмосфераны орнату

Мұғаліммен амандасады, көңіл-күйлерімен бөліседі

Өз ұсыныстарын білдіреді.

Топ ұстанымы: Бір-бірінің пікіріне сыйластықпен қарайды.

-сабаққа кешікпеу;

-басқаның пікірін сыйлау;

-уақытқа бағыну, регламент сақтау;

-тапсырмаларды тиянақты орындау;




Ынталандыру (жақсы, өте жақсы, жарайсыңдар

Ынталандыру (жақсы, өте жақсы, жарайсыңдар







фигуралар

II.Тұсау кесер

10 мин.


Өткен сабақты бекіту.

Үй тапсырмасын тексеру

Мақсаты: оқушылардың мәтіннің мазмұнын түсінгендерін тексеру.

№4 113бет

Дәптер жинау.тарату.

Көркем жазу:65.482,56284,

Оқушылардың жауаптары:

447=447

45-44

56-50

698-618

Ойларын жүйелі түрде жеткізе біледі. Тақырыптан ауытқымайды.

Оқушылар ойланып, ойын жинақтап жауап береді.

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар


Сұрақ қою

Түсінік

Қабылдау

III Негізгі

Бөлім

15 мин.

Жаңа сабақ.

Қайталау:

Матем.диктант.Қай ссан 45-тен 9есе кем.9-ды нешеге көб 81 шығады?640пен 8-дің айырмасын тап.Қабырғ 6смжәне болатын тіктөртбұрышт ауданын тап.

Өрнек шығару:86.7; 93.8;414:6; 427:8;

Топпен жұмыс:№1 114 бет.

Тексеру:

№3-үш топка беру.

Тексеру:

шапшаңдық қабілеттері байқалады.

Әр топ мүшелері өздеріне берілген өрнекті түсінеді, шығарады,тексеру.

Оқушылардың жылдамдақтары мен тез ойлау қабілеттері байқалады.

Оқушылар топпен жұмыс жасай отырып, берілген тапсырманы тез жылдам орындайды. Бір-бірімен пікір алмасады.

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар

Өздерін бағалау


.

оқулық

дәптар.қалам,қарындаш.

2 мин

Сергіту сәті

Оқушылар қозғалысқа түсу арқылы бойларын сергітеді, көңіл күйлерін көтереді.



10 мин

Есеп шығару:№2а

Ауызша есеп:№6

Лог. Есеп:неше жас? 9жас.

Токарь-2 сағ-89д.

Жұмыс аяғына-?6 есе артық

1 күн неше д.д.-?

Жарайсыңдар!


дәптер

IV Қорытынды бөлім

3 мин

Үйге тапсырма

Рефлексия

«Екі жұлдыз, бір тілек»

Нені үйрендік?.

Ү/ж 114 бет№3

Мақсаты: оқушылардың алған білімдерін тиянақтау. Талқылау жинақтауға дағдыландыру

.

Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды

Топ басшылары бағалайды

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар




!

бағалау парақшасы,стикер, смайліктер.



© 2010-2022