Конспект урока на тему Адам өміріне не қажет?

Раздел Начальные классы
Класс 2 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:
Конспект урока на тему Адам өміріне не қажет?Конспект урока на тему Адам өміріне не қажет?Конспект урока на тему Адам өміріне не қажет?Конспект урока на тему Адам өміріне не қажет?Конспект урока на тему Адам өміріне не қажет?Сабақтың тақырыбы: Адам өміріне не қажет? Сабақтың мақсаты: Білімділік мақсаты: адам өміріне ауаның қандай маңызды орын алатынын түсіндіру Дамытушылық мақсаты: адам өміріне қажетті жағдайлар туралы түсініктерін қалыптастыру Тәрбиелік мақсаты: логикалық ойлау, бақылау, қорытынды шығара алу дағдыларын дамыту Сабақтың түрі: аралас Көрнекілігі: сурет Қолданылатын әдіс: әңгімелеу

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу, кезекшімен сұхбат. Құрал-жабдықтарын тексеріп шығу. Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. ІІ. Үй тапсырмасын сұрау. ІҮ. Жаңа сабақ.

Адам табиғаттың бір бөлігіСызба құрастыру:

тамақтанады

Ұқпақ қалдырады

Дүниеге келеді

өседі

өледі





Қызығушылығын ояту.

  • «Бізді ауа қоршап тұр», «Ауасыз тіршілік жоқ» дегенді дәлелдеңдер.
Оқулықпен жұмыс.
  • Оқулықтағы мәтінді оқу
  • Мазмұнымен жұмыс
  • Оқулықтағы сұрақтарға жауап беру
Мәтіннен негізгі ойды табады. Адамға тіршілік үшін мыналар керек:
  • Пицца
  • Су
  • Ауа
  • Жарық пен жылу
Бақылау күнделігімен жұмыс. Тапсырманы өз беттерінше орындайды. Топпен жұмыс. «Мен саған рақмет айтамын, Табиғат!» деген тақырыпта қысқаша әңгіме құрастырылады. Қорытынды.
  • Сен табиғатқа борыштысың ба?
  • «Адам табиғаттың бір бөлігі» деген шындыққа сәйкес келе ме? Осыған келісесің бе?
Рефлексия (ойды жалғастыр).
  • Қызықты көрінеді ...
  • Толқыдым ...
  • Ойлануға тура келеді ...
ҮІ. Сабақты қорыту. Сабақты қорытындылау, үйге тапсырма беру, оны түсіндіру. Мәтінді түсініп оқып, сұрақтарға жауап беру. ҮІІ. Бағалау. Оқушылардың еңбегін мадақтау.









© 2010-2022