Үш таңбалы сандарды оқу, жазу, және салыстыру. 2 сынып

Раздел Начальные классы
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақтың тақырыбы: Үш таңбалы сандарды оқу, жазу, және салыстыру.
Мақсаты:

Білімділігі: көп таңбалы сандарды оқу, жазу, салыстыру, оқушының ақыл - ойының математикалық стилін арттыру.

Дамытушылығы: интеллектуалдық және ерік пен сезімге қатысты сапаларын дамыту

Тәрбиелілігі: меңгерген математикалық білімдерін өмірде қолдануға жан - жақты дайындауды жүзеге асыру.
Сабақ түрі: қайталау сабағы
Кө

некіліктер: кесте, қималы карточкалар,
Әдіс - тәсілдер: жұптық, топтық, өзіндік
Сабақ барысы
Ұйымдастыру кезеңі:
Ауызша есептеу

№1

200-2 жүзд

900 - 9 жүзд

400кг-4ц

700кг-7ц

100кг-1ц

1000кг-10ц

№2

«Тізбекті жалғастыр» ойыны
....................

300-3жүзд 0 онд 0 бірл

305-3 жүзд 0 онд бірл

345-3жүзд 4 онд 5бірл

Ереже

Көп таңбалы сандарды салыстыру үлкен разрядтан басталады.
Жаңа тапсырмаларды қалыптастыру:
Сандар қандай түрлерге бөлінеді? (бір, екі, үш таңбалы)
- олай айтылу себебі неде?
Екі таңбалы сандарды ата, разрядтарын атап шық.: 25 - 2онд, 5бірл.
№4

Бағандап шығару

34+23-57

78-76-2

72-57-15

100-45-55

25+18-43

74+18-92

78+22-100

12+61-73

62-38-24

88-67-21

№6

А+26-40-8 в-12-13-3

А+26-32 в-12-10

А-32-26 в-12+10

А-6 в-22

6+26-40-8 22-12-13-3

32-32 10-10
Жаңа білімді бекіту:
Қабырғаларының ұзындығы 4 см, 6 см тіктөртбұрыш сыз және оның периметрін, ауданын тап.
Миға шабуыл

5, 7, 2 цифрларын қатыстырып үш таңбалы сандар жаз.
Сандарды жүздік, ондық, бірліктер қосындысы түрінде жаз: 437, 564, 148, 809, 722.
Өзіндік жұмыс

№3
Үйге тапсырма: 147 бет №5, 6 қалғаны



© 2010-2022