- Преподавателю
- Начальные классы
- Українська мова. Вишиванка, рушник (1клас)
Українська мова. Вишиванка, рушник (1клас)
Раздел | Начальные классы |
Класс | 1 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Гриненко Н.М. |
Дата | 25.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Українська мова Тема. Вишиванка, рушник. Мета: ознайомити учнів з вишиванкою, рушником, народними традиціями; уточнити й закріпити знання дітей про вишивку - поширений вид декоративно-ужиткового мистецтва, збагачувати словник дітей, викликати емоційні почуття від отриманих вражень; розвивати уяву дітей, зв'язне мовлення, зорове сприймання; виховувати естетичні почуття, бажання вишивати. Тип: вивчення нового матеріалу.
Обладнання: таблиці, предметні малюнки, ілюстрації підручника, кольорові олівці, вишиванка, мережані серветки, рушники, лялька.
Хід уроку І. Організаційний момент. Продзвенів і стих дзвінок, Починається урок. Всі за парти тихо всілись І на мене подивились. У класі стало тихенько, Усі сидять рівненько. Вчитель до вас посміхається. Наш урок розпочинається ІІ. Актуалізація знань учнів. Оголошення теми уроку.
1. Загадка.
Що за гостя в нас така?
І зелена, і струнка.
Сяє зірка угорі.
На гілочках - ліхтарі.
І ростуть на ній не шишки,
А цукерки та горішки. (Ялинка.) 2. «Мозковий штурм» Пригадаємо словничок. Елка - … Новый год - … Украшения - … Открытка - … Поздравления - … Пожелания - … Благодарить - … Радость - … Хотеть - … 3.Слухання вірша «Вишиваю». Вишиваю душу в хрестики на білім полотні. Я собі зізнатись чесно мушу, що від цього радісно мені. Радість щедро закладу в узори, що виходять із-під рук моїх. Ласку, доброту й любові море заплету поміж узорів тих. . Цю роботу подарую дітям. Пройде час, а потім і життя. Може, колись серце їм зігріє мамине стареньке вишиття.
- Як ви гадаєте, про що ми будемо говорити сьогодні на уроці?
- Що сподобалося? Чому?
Хай сміх живе, хай сміх іскриться,
хай звеселяє сміх усіх.
І усміхніться всім навколо:
небу, сонцю, квітам, людям.
І тоді обов'язково
всім нам день веселим буде!