Конспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табу

Раздел Начальные классы
Класс 2 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:
Конспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табуКонспект урока на тему Қайталау. Тіктөртбұрыштың периметрін табу2 сынып Математика
Сабақтың тақырыбы: Қайталау. Тік төртбұрыштың периметрін табу. Сабақтың мақсаты: Білімділік Көпбұрыштың қабырғаларын өлшеу және олардың ұзындықтарның қосындысын табу, көпбұрыштың периметрі жайында түсінік беру. Дамытушылық: Есепті шығару және түрлендіру, қарапайым өрнектің мәнін табу және теңдеуді «сынап көру» тәсілімен шешуді, ауызша және жазбаша есептеу дағдыларын дамыту. Тәрбиелік: Балаларды білімділікке, адамгершілікке, жолдастық қарым-қатынасқа тәрбиелеу. Сабақтың типі: Оқушылардың жаңа білімді меңгеру сабағы. Әдіс-тәсілдері: Түсіндіру, сұрақ-жауап, көрнекілік көрсету арқылы түсіндіру,жарыс. Көрнекілік: Қосу және азайту кестесі, геометриялық фигуралар, бұрыш түрлері кестесі. Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі: а) Сәлемдесу , оқушыларды түгендеу. ә) Сабаққа әзірлігін тексеру, оқу құралдарын дайындау. Үй тапсырмасын тексеру: . 4-тапсырма Шығ.тапсырма


Білімді жан-жақты тексеру кезеңі.


Оқушылардың білімді белсенді меңгеруге дайындау кезеңі.

Жаңа сабақ.

1 - тапсырма Түсіндірме мәтінмен жұмыс. Практикалық іс-әрекет.

Берілген үшбұрыштың

қабырғаларының ұзындықтарын анықтау.

2 - тапсырма Түсіндірме мәтінмен жұмыс. Практикалық іс-әрекет.

Берілген төртбұрыштың қабырғаларының ұзындықтарын анықтау.

Төртбұрыштардың қабырғаларын өлшеу,

олардың қосындысын жазу.


  1. тапсырма Есеп құрастыру және шығару.

Қыз.қарындаш - 20 тг және сонша тг жай қарындаш

? теңге тұрады

Қалам - ? тг, қыз.қарындаштан 60 тг қымбат

20+20+(20+60)=120 (тг) - барлығы

Ж: 120 теңге тұрады

4 - тапсырма Ауызша талдау.
5 - тапсырма 85, 80, 8, 50, 5, 55, 58, 0, 5, 50, 55, 30, 5, 16, 22

6 - тапсырма Барлық мүмкін жағдайлар толық қарастырылады.
1 онд 9 бірл.+8 онд.1 бірл=100 100-8 онд. 1 бірл. =1 онд. 9 бірл. 2 онд 9 бірл.+7 онд.1бірл=100 3 онд 9 бірл.+6 онд.1 бірл=100 Т.с.с. 4 онд 9 бірл.+5 онд.1 бірл=100 5 онд 9 бірл.+4 онд.1 бірл=100 6 онд 9 бірл.+3 онд. 1 бірл=100
Қосымша.
Ұзындығы 3 см кесінді сыз. Енді бұдан 5 см ұзын кесінді сыз. Екі кесіндіні салыстыр.
Шығ.тапсырма .







Сабақты қорыту: Біз не білдік? Талқылау.

Үйге тапсырма: 6-тапсырма

Оқушы білімі мен белсенділігін бағалау.


© 2010-2022