План открытого урока

Раздел Начальные классы
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

План открытого урокаПлан открытого урокаПлан открытого урокаСабақтың тақырыбы : Менің қаламым мен күнделігім.

Сабақтың мақсаттары : 1) сабақтың соңында оқушылар қалам мен күнделік туралы мазмұндап бере алады 2) оқушылар бір-біріне кем дегенде екі сұрақтан қоя алады 3) оқушылар күнделік , қалам туралы сөз тіркес жаза алады

Сабақтың әдісі : топпен жұмыс , әңгімелеу, сұхбат, сұрақ-жауап, АКТ, жас ерекшеліктерін ескере отырып оқыту, диалогтік оқыту, дарынды балалармен жұмыс, оқыту үшін бағалау.

Сабақтың көрнекілігі : интерактивті тақта, постер, себеттердің суреттері, бағалау парақтары, маркерлер

Сабақтың барысы

I Ойсергек

А) Топтық ережені құрастырып жазу ( топтық жұмыс)

Б) Топқа бөлу ( жетон арқылы)

II Үй жұмысын тексеру

А) « Балық аулау » ойын өткізу арқылы сөздерді еске түсіру

1.Топ 2. Топ 3. Топ

Учебник книга учебные принадлежности

Линейка ластик точилка

Много тетрадей чистый альбом для рисования новая сумка

Б) жұппен жұмыс ( мәтінді мазмұндау)

III Мағынаны тану

  • Балалар , бүгінгі сабағымыздың тақырыбын анықтау үшін, мына сөзжұмбақты шешуге тырысамыз ( слайдта сөзжұмбақ беріледі)

Сұрақтар 1) « Мое » деген сөзді қазақ тіліне аударыңдар

2) Менің оқу құралым

3) Менің бағаларым қойылатын оқу құралым

- Дұрыс, бүгін сабағымызда қалам мен кнделік туралы сөз тіркес, сөйлем, диалог құрастыру арқылы оқу құралдар туралы мәліметтерімізді толтырамыз.

А) Жаңа сөздермен жұмыс

Баға- оценка

Аламын - возьму

Жақсы- хорошо

Бар- иди

Оқы - учись

  • Жақсы оқитын оқушы оқып шығады

  • Жұппен жұмыс

  • Сөздік дәптерлеріне жазу

Б) СЕРГІТУ СӘТІ

Жаза-жаза жазуды

Талып кетті қолымыз.

Бір, екі, үш,

Бойға жинап күш,

Жалқаулықты тастаймыз,

Қайта сабақ бастаймыз

В) Постермен жұмыс ( төмендегі сөздерге сөз тіркес түрінде ассоциация жазу)

ҚҚқққққққ

Г) Рөлдік ойын өткізу

1.Топқа 2.Топқа 3. Топқа

- Сәлем, Миша! - Сәлем, Оля! - Сәлем, Женя!

- Сәлем, Жанар! - Сәлем, Даша! - Сәлем, Талғат!

- Қайда барасың ? - Қайда барасың ? - Қайда барасың ?

- Дүкенге барамын. -Дүкенге барамын - Дүкенге барамын.

- Не аласың ? - Не аласың ? - Не аласың?

-Қалам аламын. - Оқу құралдарын аламын. - Күнделік аламын.

- Неше қалам ? - Қандай ? - Неше күнделік?

- Екі қалам? - Қалам және күнделік - Үш күнделік.

- Сау бол, Миша. - Сау бол, Оля. - Сау бол, Женя.

- Сау бол, Жанар - Сау бол, Даша. - Сау бол, Талғат.

Д) Жазбаша жұмыс ( оқулықтан № 1- 139 бет)

Тапсырма: Сөз тіркестерді теріп жазу, орыс тіліне аудару, сөйлем жазу), ( дәптерлерін бір-біріне беріп тексеру)

IV Ой толғау

  1. « Себетті толтыру » шығармашылық ойын өткізу ( әр топқа сұрақтар беріледі, жауап жазып себетке салу)

Альтернативті тест орындау

1.Қалам жазу үшін керек

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік үй жұмысын жазу үшін керек

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта оқу үшін керек

А) иә Б) жоқ

5. Мектепте білім алу үшін керек

А) иә Б) жоқ

6.Дәптер жазу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

7.Қарындаш жазу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

8.Оқулық оқу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

V Үйге тапсырма

Сөздерді жаттау

140 бет№4 оқып келу

Кері байланыс ( смайликтер арқылы)



Альтернативті тест (жоғары)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

5. Мектеп білім алу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

6.Дәптер жазу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

7.Қарындаш жазу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

8.Оқулық оқу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

----------------------------------------------------------------------------------------

Альтернативті тест (жоғары)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

5. Мектеп білім алу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

6.Дәптер жазу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

7.Қарындаш жазу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

8.Оқулық оқу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Альтернативті тест (жоғары)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

5. Мектеп білім алу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

6.Дәптер жазу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

7.Қарындаш жазу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

8.Оқулық оқу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

Альтернативті тест (орташа)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

5. Мектеп білім алу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

6.Дәптер жазу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Альтернативті тест (орташа)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

5. Мектеп білім алу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

6.Дәптер жазу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------Альтернативті тест (орташа)

1.Қалам жазу үшін керек пе

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

5. Мектеп білім алу үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

6.Дәптер жазу үшін керек пе?

А) иә Б) жоқ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Альтернативті тест (төмен)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Альтернативті тест (төмен)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Альтернативті тест (төмен)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Альтернативті тест (төмен)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Альтернативті тест (төмен)

1.Қалам жазу үшін керек пе?

А) Иә Б ) Жоқ

2. Күнделік баға қою үшін керек пе?

А) иә Б ) жоқ

3. Күнделік сурет салу үшін керек ?

А) иә Б) жоқ

4.Оқу құралдар сабақта ойнау үшін керек пе ?

А) иә Б) жоқ

1.Топқа

- Сәлем, Миша!

- Сәлем, Жанар!

- Қайда барасың ?

- Дүкенге барамын.

- Не аласың ?

-Қалам аламын.

- Неше қалам ?

- Екі қалам?

- Сау бол, Миша.

- Сау бол, Жанар



2.Топқа

- Сәлем, Оля!

- Сәлем, Даша!

- Қайда барасың ?

-Дүкенге барамын

- Не аласың ?

- Оқу құралдарын аламын.

- Қандай ?

- Қалам және күнделік

- Сау бол, Оля.

- Сау бол, Даша.



3. Топқа

- Сәлем, Женя!

- Сәлем, Талғат!

- Қайда барасың ?

- Дүкенге барамын.

- Не аласың?

- Күнделік аламын.

- Неше күнделік?

- Үш күнделік.

- Сау бол, Женя.

- Сау бол, Талғат

Топтық ереже

1.Тәртіп сақтау

2. Бір- бірін тыңдау

3. Бір- бірінің ойын бұзбау

4. Кезекпен сөйлеу

5.Барлығымыз жұмыс істеу тырысу

6.Әділ бағалау

----------------------------------------------------------------------------------

Топтық ереже

1.Тәртіп сақтау

2. Бір- бірін тыңдау

3. Бір- бірінің ойын бұзбау

4. Кезекпен сөйлеу

5.Барлығымыз жұмыс істеу тырысу

6.Әділ бағалау

----------------------------------------------------------------------------------

Топтық ереже

1.Тәртіп сақтау

2. Бір- бірін тыңдау

3. Бір- бірінің ойын бұзбау

4. Кезекпен сөйлеу

5.Барлығымыз жұмыс істеу тырысу

6.Әділ бағалау

1.Тәртіп сақтау

2. Бір- бірін тыңдау

3. Бір- бірінің ойын бұзбау

4. Кезекпен сөйлеу

5.Барлығымыз жұмыс істеу тырысу

6.Әділ бағалау

Жетоны

1 - 1

1 - 2 1 - 3 1 - 4

2 - 1

2 - 2 2 - 3 2 - 4

2 - 5

3 - 1

3 - 2 3 - 3 3 - 4



Топтық ереже 1.Тәртіп сақтау

2. Бір- бірін тыңдау

3. Бір- бірінің ойын бұзбау

4. Кезекпен сөйлеу

5.Барлығымыз жұмыс істеуге тырысу

6.Әділ бағалау

Анкета для учащихся

1.Тебе понравился урок ? Почему ?

2.Что было интересного ?

3.Что больше всего запомнилось ?

4. Тебе нравится работать в группе ?

------------------------------------------------------------

Анкета для учащихся

1.Тебе понравился урок ? Почему ?

2.Что было интересного ?

3.Что больше всего запомнилось ?

4. Тебе нравится работать в группе ?

------------------------------------------------------------

Анкета для учащихся

1.Тебе понравился урок ? Почему ?

2.Что было интересного ?

3.Что больше всего запомнилось ?

4. Тебе нравится работать в группе ?

Предмет____________Цель наблюдения______________Наблюдатель

Чему данный урок планирует обучить

Какие приемы - стратегии обучения планируется улучшить

Критерии успеха (уточните, какие результаты каждый из

3-х учеников должен продемонстрировать к концу урока и на определенных этапах урока)

Ученик А

Проблемы

Этапы урока

Этап

Этап

Финальный этап

Что они демонстрируют к концу урока( достигли ли они запланированных вами критериев успеха и как вы об этом узнали)

Идеи



Предмет____________Обсуждение______________Наблюдатель

Ученик А

Чего достиг учащийся к концу урока? Какие доказательства вы можете привести?

Чего достиг учащийся на .... этапе урока? Какие доказательства вы можете привести?

Чего достиг учащийся на ...... этапе урока? Какие доказательства вы можете привести?

Чего достиг учащийся на ..... этапе урока? Какие доказательства вы можете привести?

Как вы считаете запланированные вами техники и приемы способствовали или мешали успеху данного учащегося? Почему вы так считаете?

Что вам больше всего понравилось на уроке?

Что вас удивило?

Что можно улучшить в данном уроке? Как вы будете учитывать это при планировании следущего урока?

Какие еще подходы, техники и приемы вы планируете использовать на последущем уроке? Почему?



© 2010-2022