Жуык сандардын шыгу тарихы. Абсолюттик кателик

7-алгебраСабақ №88-1Күні:20.04.2015 ж Тақырыбы Жуық сандардың шығу тарихы. Абсолюттік қателік Сілтеме 7-сынып,алгебра, слайдтар,Е-кітапхана№….,электронды оқулық Жалпы мақсаты Жуықсандардыңшығутарихымен,санныңжуықшамасыныңабслютқателігіұғымыментаныстыру Міндеттер 1. Жуықсандардыңшығусебептерімен,санныңжуықшамасыныңабслютқателігіұғымыментаныстыру2.Санныңжуықшамасыныңабсолютқателігінтабудыүйрету3.Жуықмәнніңабсолюттікқателігін есептейбілугетәрбиелеу Мұғалім үшін оқу нәтижелері Оқу...
Раздел Математика
Класс 7 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

7-алгебра

Сабақ №88-1

Күні: 20.04.2015 ж

Тақырыбы

Жуық сандардың шығу тарихы. Абсолюттік қателік

Сілтеме

7-сынып,алгебра, слайдтар,Е-кітапхана №….,электронды оқулық

Жалпы мақсаты

Жуық сандардың шығу тарихымен,санның жуық шамасының абслют қателігі ұғымымен таныстыру

Міндеттер

1. Жуық сандардың шығу себептерімен,санның жуық шамасының абслют қателігі ұғымымен таныстыру

2.Санның жуық шамасының абсолют қателігін табуды үйрету

3.Жуық мәннің абсолюттік қателігін есептей білуге тәрбиелеу

Мұғалім үшін оқу нәтижелері

Оқуға бағыт-бағдар беру;

Топта жұмыс істеу арқылы аталған тақырыпты меңгеріп шығу;

Оқушылардың өзін және достарын бағалау мүмкіндіктерін жасау

Әдіс- тәсілдер

Жұпта жұмыс істеу, сыни тұрғыдан ойлау, өзін-өзі бағалау, топпен жұмыс, сұрақ-жауап, талдау, қорыту, деңгейлеп саралап оқыту

Сабақтың тегі

Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі

Жаттығу-практикум

Сабақтың көрнекілігі

тақырыпқа сай слайдтар, видеокамера, үлестірме парақтар, бағалау парағы, электрондық оқулық

Күтілетін нәтиже

Жуық сандардың шығу себептерімен,санның жуық шамасының абслют қателігімен танысады

Санның жуық шамасының абсолют қателігін таба біледі

Жуық мәннің абсолюттік қателігін есептей біледі

Дарынды,үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

Үлгерімі төмен оқушымен жұмыс:Бошанбеков Б,Абдыкасым Ш,Тұрсынбек

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын а) жүздік үлеске, ә) ондық үлескетерге дейін дөңгелектеңдер.

Дарынды оқушымен жұмыс:Есенбаева К,Ерғалиев А

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын а) бірлікке, б) ондыққа дейін дөңгелектеңдер.

Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

бағалау

Сабақтың басталуын ұйымдастыру

5 мин

Психологиялық көңіл-күйді реттеу. Мақсаты: жағымды эмоция орнату. Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар. Оқушыларды ң сабақққа қызығушылығын ояту,белсенділігін арттыру.

І.Сабақтың мақсатын таныстыру.

Оқушылар сәлемдеседі

Оқушылар тақтада орындайды

Жақсы, жарайсыңдар

БІЛУ

Қажетті өткен тақырыпты қайталау

5 мин

№5 №6

5. Есептеңіз: Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

А) Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикВ) 1.3

6. Өрнектің мәнін табыңыз : Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

А) 12 E) 1

Үй тапсырмасына берілген тапсырманы айтады. Топтағы оқушылар бір-бірінің дәптерлеріндегі үй жұмысын тексеріп бір-бірлеріне баға қояды Үй-жұмысын тексер.§20 №12 №13.Оқушылар мұғалімнің қойылған сұрақтарына жауап беріп сабақ тақырыбын,мақсатын ашады.

Түсіну.

10 мин

Е-кітапхана №...

а) теориялық бөлім Өлшеу нәтижесінде алынған сандар әр уақытта жуық шамалар болып табылады.Оны екі тұрғыда түсіндіруге болады:

1)өлшеу инструменттері әр уақытта абсолют дәл емес;

2)практикада әр түрлі өлшеулер жасағанда қандай да бір ұзындықтың н/е дене массасының әр түрлі өлшемдері бір-біріне жақын,бірақ бірдей нәтиже бермейді.

Жуық мәндердің абсолют қателігі деп дәл мән мен жуық мәннің айырымының модулін айтады:

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

мұндағыЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик-абсолют қателік,а-жуық мән,А-дәл мән.

Шаманың жуық мәні дегеніміз-дәл алынған х мәнінен қандай да бір санға айырмашылығы бар а санының кез келген мәні.

Егер а шамасының жуық мәні х-тен үлкен болса,онда а саны х санының артығымен алынған жуық мәні;ал егер а шамасының жуық мәні х-тен кіші болса,онда а санының кемімен алынған мәні деп аталады.

Көп жағдайдларда өлшеу нәтижелері ондық бөлшек түрінде беріледі.Бұл жағдайда саның мәнді цифрлары пайда болады.

Санның мәнді цифрлары дегеніміз -санның ондық санақ жүйесінде жазылуындағы сол жағынан бастап орналасқан нөлден өзгеше цифрлары.

Абсолют қателігі өі жазылған разряд бірлігінен артық болмаған жағдайда жуық санның жазылуындағы цифрлар дұрыс цифрлар деп аталады.

Егер абсолют қателік қандайда бір h санынан аспаса,яғниЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик шарты орындалса,онда а саны h дәлдікпен алынған А санының жуық мәні деп аталады.

Оқушылар түсінбеген сұрақтары болса қояды.

Е-кітапхана №...... компьютерде орындайды

Қолдану

Есептер шығару

10 мин

Ә)практикалық бөлім

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Әр топтан жауап береді.Топпен бірігіп жұмыс жасайды.топтар бір-біріне көмектеседі.Тақатаға оқушы шығып есепті орындайды.

Жарайсыңдар!

Смайликтрмен, бағалау

Талдау 5 мин

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Оқушылар мәтінмен танысып теңдеу құру арқылы тақтада орындайды

Жарайсыңдар!

Смайликтермен,бесбұрышш төртбұрышш үшбұрышпен бағаау

Жинақтау

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Оқушы есепті тақтада орындайды

Жарайсыңдар!

Смайликтермен қошеметтеу

Бағалау 3 мин

Рефлексия 2 мин

Оқушылардың жауап беру бойынша білімдерін бағалау

VЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик.Қорыту .Үй-жұмысы. §16.Жуық сандардың шығу тарихы.Абсолюттік қателік. №307-2,4 №313-2,4

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик


7-алгебра. №88-1

Үлгерімі төмен оқушымен жұмыс:

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын

а) жүздік үлеске,

ә) ондық үлескетерге дейін дөңгелектеңдер.

.........................................................................................................................................................

7-алгебра. №88-1

Дарынды оқушымен жұмыс:

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын

а) бірлікке,

б) ондыққа дейін дөңгелектеңдер

.............................................................................................................................................................


7-алгебра. №88-1

Үлгерімі төмен оқушымен жұмыс:

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын

а) жүздік үлеске,

ә) ондық үлескетерге дейін дөңгелектеңдер.

.........................................................................................................................................................

7-алгебра. №88-1

Дарынды оқушымен жұмыс:

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын

а) бірлікке,

б) ондыққа дейін дөңгелектеңдер

.............................................................................................................................................................


7-алгебра. №88-1

Үлгерімі төмен оқушымен жұмыс:

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын

а) жүздік үлеске,

ә) ондық үлескетерге дейін дөңгелектеңдер.

.........................................................................................................................................................

7-алгебра. №88-1

Дарынды оқушымен жұмыс:

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын

а) бірлікке,

б) ондыққа дейін дөңгелектеңдер

7-алгебра

Сабақ №89-2

Күні: 22.04.2015 ж

Тақырыбы

Жуық сандардың шығу тарихы. Абсолюттік қателік

Сілтеме

7-сынып,алгебра, слайдтар,Е-кітапхана №….,электронды оқулық

Жалпы мақсаты

Жуық сандардың шығу тарихымен,санның жуық шамасының абслют қателігі ұғымымен таныстыру

Міндеттер

1. Жуық сандардың шығу себептерімен,санның жуық шамасының абслют қателігі ұғымымен таныстыру

2.Санның жуық шамасының абсолют қателігін табуды үйрету

3.Жуық мәннің абсолюттік қателігін есептей білуге тәрбиелеу

Мұғалім үшін оқу нәтижелері

Оқуға бағыт-бағдар беру;

Топта жұмыс істеу арқылы аталған тақырыпты меңгеріп шығу;

Оқушылардың өзін және достарын бағалау мүмкіндіктерін жасау

Әдіс- тәсілдер

Жұпта жұмыс істеу, сыни тұрғыдан ойлау, өзін-өзі бағалау, топпен жұмыс, сұрақ-жауап, талдау, қорыту, деңгейлеп саралап оқыту

Сабақтың тегі

Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі

Жаттығу-практикум

Сабақтың көрнекілігі

тақырыпқа сай слайдтар, видеокамера, үлестірме парақтар, бағалау парағы, электрондық оқулық

Күтілетін нәтиже

Жуық сандардың шығу себептерімен,санның жуық шамасының абслют қателігімен танысады

Санның жуық шамасының абсолют қателігін таба біледі

Жуық мәннің абсолюттік қателігін есептей біледі

Дарынды,үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

Үлгерімі төмен оқушымен жұмыс:Бошанбеков Б,Абдыкасым Ш,Тұрсынбек

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын а) жүздік үлеске, ә) ондық үлескетерге дейін дөңгелектеңдер.

Дарынды оқушымен жұмыс:Есенбаева К,Ерғалиев А

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын а) бірлікке, б) ондыққа дейін дөңгелектеңдер.

Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

бағалау

Сабақтың басталуын ұйымдастыру

5 мин

Психологиялық көңіл-күйді реттеу. Мақсаты: жағымды эмоция орнату. Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар. Оқушыларды ң сабақққа қызығушылығын ояту,белсенділігін арттыру.

І.Сабақтың мақсатын таныстыру.

Оқушылар сәлемдеседі

Оқушылар тақтада орындайды

Жақсы, жарайсыңдар

БІЛУ

Қажетті өткен тақырыпты қайталау

5 мин

§16.Жуық сандардың шығу тарихы.Абсолюттік қателік. №307-2,4 №313-2,4

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик


Үй тапсырмасына берілген тапсырманы айтады. Топтағы оқушылар бір-бірінің дәптерлеріндегі үй жұмысын тексеріп бір-бірлеріне баға қояды Үй-жұмысын тексер.§20 №12 №13.Оқушылар мұғалімнің қойылған сұрақтарына жауап беріп сабақ тақырыбын,мақсатын ашады.

Түсіну.

10 мин

Е-кітапхана №...

а) теориялық бөлім

Жуық мәндердің абсолют қателігі деп дәл мән мен жуық мәннің айырымының модулін айтады:

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

мұндағыЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик-абсолют қателік,а-жуық мән,А-дәл мән.

Шаманың жуық мәні дегеніміз-дәл алынған х мәнінен қандай да бір санға айырмашылығы бар а санының кез келген мәні.

Егер а шамасының жуық мәні х-тен үлкен болса,онда а саны х санының артығымен алынған жуық мәні;ал егер а шамасының жуық мәні х-тен кіші болса,онда а санының кемімен алынған мәні деп аталады.

Көп жағдайдларда өлшеу нәтижелері ондық бөлшек түрінде беріледі.Бұл жағдайда саның мәнді цифрлары пайда болады.

Санның мәнді цифрлары дегеніміз -санның ондық санақ жүйесінде жазылуындағы сол жағынан бастап орналасқан нөлден өзгеше цифрлары.

Абсолют қателігі өі жазылған разряд бірлігінен артық болмаған жағдайда жуық санның жазылуындағы цифрлар дұрыс цифрлар деп аталады.

Егер абсолют қателік қандайда бір h санынан аспаса,яғниЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик шарты орындалса,онда а саны h дәлдікпен алынған А санының жуық мәні деп аталады.

Оқушылар түсінбеген сұрақтары болса қояды.

Е-кітапхана №...... компьютерде орындайды

Қолдану

Есептер шығару

10 мин

Ә)практикалық бөлім

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Әр топтан жауап береді.Топпен бірігіп жұмыс жасайды.топтар бір-біріне көмектеседі.Тақатаға оқушы шығып есепті орындайды.

Жарайсыңдар!

Смайликтрмен, бағалау

Талдау 5 мин

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Оқушылар мәтінмен танысып теңдеу құру арқылы тақтада орындайды

Жарайсыңдар!

Смайликтермен,бесбұрышш төртбұрышш үшбұрышпен бағаау

Жинақтау

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Оқушы есепті тақтада орындайды

Жарайсыңдар!

Смайликтермен қошеметтеу

Бағалау 3 мин

Рефлексия 2 мин

Оқушылардың жауап беру бойынша білімдерін бағалау

V.Қорыту .Үй-жұмысы. §16.Жуық сандардың шығу тарихы.Абсолюттік қателік.№314-2.4 №315-2

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик


7-алгебра

Сабақ №90-3

Күні: 23.04.2015 ж

Тақырыбы

§17. Жуық шаманың салыстырмалы қателігі

Сілтеме

7-сынып,алгебра, слайдтар,Е-кітапхана №872,электронды оқулық

Жалпы мақсаты

Жекелей, топпен бір-біріне көмектесе отырып жуық шаманың салыстырмалы қателігін анықтауды үйренеді және оған есептер шығаруды үйрету

Міндеттер

1. Санның жуық мәнінің салыстырмалы қателігі ұғымымен таныстыру

2.Салыстырмалы қателікті есептеу жолдарын үйрету

3.Жуықтаудың абсолют және салыстырмалы қателіктерін дұрыс есептей білуге тәрбиелеу

Мұғалім үшін оқу нәтижелері

Оқуға бағыт-бағдар беру;

Топта жұмыс істеу арқылы аталған тақырыпты меңгеріп шығу;

Оқушылардың өзін және достарын бағалау мүмкіндіктерін жасау

Әдіс- тәсілдер

Жұпта жұмыс істеу, сыни тұрғыдан ойлау, өзін-өзі бағалау, топпен жұмыс, сұрақ-жауап, талдау, қорыту, деңгейлеп саралап оқыту

Сабақтың тегі

Жаңа білім беру сабағы

Сабақтың түрі

Жаттығу-практикум

Сабақтың көрнекілігі

тақырыпқа сай слайдтар, видеокамера, үлестірме парақтар, бағалау парағы, электрондық оқулық

Күтілетін нәтиже

Санның жуық мәнінің салыстырмалы қателігі ұғымымен танысады

Салыстырмалы қателікті есептеу жолдарын үйренеді

Жуықтаудың абсолют және салыстырмалы қателіктерін дұрыс есептей біледі

Дарынды,үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

Үлгерімі төмен оқушымен жұмыс:Бошанбеков Б,Абдыкасым Ш,Тұрсынбек

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын а) жүздік үлеске, ә) ондық үлескетерге дейін дөңгелектеңдер.

Дарынды оқушымен жұмыс:Есенбаева К,Ерғалиев А

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын а) бірлікке, б) ондыққа дейін дөңгелектеңдер.

Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

бағалау

Сабақтың басталуын ұйымдастыру

5 мин

Психологиялық көңіл-күйді реттеу. Мақсаты: жағымды эмоция орнату. Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар. Оқушылардың сабақққа қызығушылығын ояту,белсенділігін арттыру.

І.Сабақтың мақсатын таныстыру.

Оқушылар сәлемдеседі.топқа сандарды дөңгелектеу арқылы бөлінеді

632,127; 36,0151; 100,2749; 11,6797 сандарын а) жүздік үлеске, ә) ондық үлескетерге ,б) бірлікке, в) ондыққа дейін дейін дөңгелектеңдер.

Жақсы, жарайсыңдар

БІЛУ

Қажетті өткен тақырыпты қайталау

5 мин

§16.Жуық сандардың шығу тарихы.Абсолюттік қателік.№314-2.4 №315-2

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Үй тапсырмасына берілген тапсырманы айтады. Топтағы оқушылар бір-бірінің дәптерлеріндегі үй жұмысын тексеріп бір-бірлеріне баға қояды Үй-жұмысын тексер. §16.Жуық сандардың шығу тарихы.Абсолюттік қателік.№314-2.4 №315-2.Оқушылар мұғалімнің қойылған сұрақтарына жауап беріп сабақ тақырыбын,мақсатын ашады.

«Ойлан-Жұптас-Бөліс» әдісі бойынша төмендегі сандардың жуық мәні мен абсолют қателігін табады

Түсіну.

10 мин

Е-кітапхана №...

а) теориялық бөлім

Жуық мәннің салыстырмалы қателігінің осы жуық санның модуліне қатынасын салытырмалы қателік деп аталады.

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикжуықпен алынған Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателиксанының салыстырмалы қателігі, Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик-абсолют қателік.салыстырмалы қателікті әдетте пайызбен береді.

Салыстырмалы қателік көбіне пайызбен өлшенеді: Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик 100%

Абсолют қателігі және А-ң жуық шамасы анықталған соң, өлшеудің нәтижесі былай жазылады:

А= AжуықЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Оқушылар түсінбеген сұрақтары болса қояды.

Е-кітапхана №...... компьютерде орындайды

Қолдану

Есептер шығару

10 мин

Ә)практикалық бөлім

Пи санының Сиэтл Өнер Музейі алдындағы металдан жасалған мүсіні

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Егер шеңбер диаметрі бірге тең деп алынса, шеңбер ұзындығы - «пи» санына тең болады.Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателиксаны («пи» деп оқылады) - шеңбер ұзындығының оның диаметріне қатынасын сипаттайтын математикалық тұрақты шама. Юнан әліппесінің алғашқы әрпімен - «пи » белгіленеді. Бұл сан иррационал және трансцендентті болып табылады.

ПЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателики санының Сиэтл Өнер Музейі алдындағы металдан жасалған мүсіні

Пи саны- шеңбер ұзындығының оның диаметріне қатынасын көрсететін және математикада белгілі бір иррационал санды белгілеу үшін қолданылатын грек әрпі. Бұл белгілеуді алғаш рет 1706 ж. ағылшын математигі У.Джонс (1675 - 1749) пайдаланғанымен, жаппай қолданысқа 1736 ж. Л.Эйлердің (1707 - 83) еңбегінен кейін ғана ене бастады. Кез келген иррационал сандар сияқты Пи саны да шектеусіз периодты емес ондық бөлшек түрінде жазылады:

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик=3,141 592 653 589 793 238 462 643 …

Мысал: Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик санының дәл мәні ретінде 3,141 592 санын алайық.Оның абсолют қателігін табайық.

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Әр топтан жауап береді.Топпен бірігіп жұмыс жасайды.топтар бір-біріне көмектеседі.Тақатаға оқушы шығып есепті орындайды.

Жарайсыңдар!

Смайликтрмен, бағалау

Талдау 5 мин

Есеп шығару

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Сергіту сәті.

Логикалық әзіл есептер шығару

Жарайсыңдар!

Смайликтермен,бесбұрышш төртбұрышш үшбұрышпен бағаау

Жинақтау

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Оқушы есепті тақтада орындайды

E-learning.Е-кітапхана №872 -1,2,3 номерлерін топ мүшелері орындарында шығарады,әрбір топтан бір оқушы компьютерде орындайды

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Жарайсыңдар!

Смайликтермен қошеметтеу

Бағалау 3 мин

Рефлексия 2 мин

Оқушылардың жауап беру бойынша білімдерін бағалау

V.Қорыту .Үй-жұмысы. §17. Жуық шаманың салыстырмалы қателігі.№337 №342 №343

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателикЖуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик

Жуык сандардын шыгу тарихы.Абсолюттик кателик




Бағалау парақшасы

Аты-жөні

Топқа бөлу(сандарды дөңгелектеу)

Үй-жұмысын тексеру

Теориялық бөлім

Логикалық есеп

Есеп шығару

E-learning

Е-кітапхана №872


Қорытынды

1



2



3



4



5



6



7




Бағалау парақшасы

Аты-жөні

Топқа бөлу(сандарды дөңгелектеу)

Үй-жұмысын тексеру

Теориялық бөлім

Логикалық есеп

Есеп шығару

E-learning

Е-кітапхана №872


Қорытынды

1



2



3



4



5



6



7



Бағалау парақшасы

Аты-жөні

Топқа бөлу(сандарды дөңгелектеу)

Үй-жұмысын тексеру

Теориялық бөлім

Логикалық есеп

Есеп шығару

E-learning

Е-кітапхана №872


Қорытынды

1



2



3



4



5



6



7




Бағалау парақшасы

Аты-жөні

Топқа бөлу(сандарды дөңгелектеу)

Үй-жұмысын тексеру

Теориялық бөлім

Логикалық есеп

Есеп шығару

E-learning

Е-кітапхана №872


Қорытынды

1



2



3



4



5



6





© 2010-2022