9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

Раздел Математика
Класс 9 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

«Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №10 орта мектебі»ММ

Алгебра- 9 сынып

Мұғалім : Жаменкенова Назгуль Зайнуллиновна

Тақырыбы: Тригонометриялық өрнектерді түрлендіру

Сабақтың ақпараттық картасы:

Мақсаты:

1) Білімділік: Тригонометриялық өрнектерді түрлендіру жайлы алған білімдері мен біліктерін жүйелеп жалпылау.

2) Дамытушылық: Есептеу дағдыларын , шығармашылық және стандарттан тыс ойлау қабілеттерін, шығармашылық белсенділіктерін дамыту.

3) Тәрбиелік : Пәнге деген қызығушылықтарын арттырып, өзіндік және өзара бақылау дағдыларын, коммуникативтік құзырлықтарын қалыптастыру.

Типі: Жалпылау сабағы

Сабақ түрі: жаттықтыру- практикум

Сабақ құрылымы: Модульдік технология негізінде

Технолгия: Деңгейлік дифференциалдық, сыни тұрғысынан ойлау, жеке тұлғаға бағытталған және тестік бақылау технологиясының элементтері

Әдісі: ізденушілік, зерттеу, практикалық, және өзіндік жұмыс

Бақылау түрі; өзіндік және өзара, мұғалім тұрғысынан бақылау

Көрнекі құрал: Интерактивті құрылғы

Түсінік хат

-9-сыныпқа арналған алгебра сабағы

- Сабақ жалпы білім берітін мектеп оқушыларына арналып құрылған

Оқу материалының мазмұнын таңдау қағидасы: оқу мазмұны оқушылардың жас және психологиялық ерекшеліктеріне сай таңдап алынған

Сабақтың материалдық техникалық базасы:

  • компьютер

  • интерактивті тақта ActivBoard

Сабақтың құрылымы:

І. Ұйымдастыру кезеңі- 3мин

ІІ. Тригонометриялық өрнектерді түрлендіруде қажетті анықтамалар мен формулаларды қолданудағы білім мен біліктің практикада қажеттілігін сезіну, сабақтың тақырыбы, мақсаты, міндеттерімен таныстыру. Сабақта одан әрі жұмыс істеудегі оқушылардың белсенділіктерін арттыру -10 мин

ІІІ. Берілетін тапсырмаларды орындауда мазмұны мен жүйенің бірізділігі-16 мин

ІV. Мұғалімнің бақылауымен өзіндік жеке тапсырмаларды орындатуы- тест/ 8 мин

  1. Орындалған тапсырмаларды жалпылау және жүйелеу-3 мин

  2. Сабақты қорытындылау және үй жұмысына нұсқау беру-5 мин

  3. Резерв тапсырмалары

Сабақтың моделі/барысы

І. Ұйымдастыру кезеңі

Уақыт аралығы 3 мин

  • Ұйымдастыру кезеңі. Сабаққа әзірлік

  • Мотивация

ІІ. Сәлеметсіздерме!

Оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсаты, құрылымы айтылады.

  • Бүгінгі біздің сабағымыздың тақырыбы: « Тригонометриялық өрнектерді түрлендіру »

Біздің сабағымыз « Қазақстанға саяхат» яғни ......

1) блиц- сұрақтардан тұрады.

Мұғалім: Сіздердің назарларыңызды мынадай мәселеге аударғым келеді.

« тригонометрияға» байланыстының бәрін жаттап есте сақтау қажет емес, тек сандық шеңберде қалай іздеу керек екенін түсіну жеткілікті.

1-сұрақ : /1 мектеп/

Градустық өлшемде берілген бұрышты радиандық, ал радиандық өлшемде берілген бұрышты градустық өлшемге айналдыру формуласын атаңдар.?

Жауап: 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары -градустық өлшем 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары , а-радиандық өлшем 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

2 тапсырма :/1-мектеп/

Оң және сол бөліктерде тұрған тұжырымдарды сәйкестендіріп бағыт арқылы анықтама шығатындай етіп қосыңдар.

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыбұрышының синусы деп

А нүктесінің ординатасының абсциссасына қатынасын атайды


9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыбұрышының косинусы деп

В нүктесінің ординатасының радиусқа қатынасын атайды

В нүктесінің абсциссасының ординатасына қатынасын атайды

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыбұрышының тангенсі деп

В нүктесінің абсциссасының радиусқа қатынасын атайды

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыбұрышының котангенсі деп

Жауап:

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыбұрышының синусы деп

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыбұрышының косинусы деп

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыбұрышының тангенсі деп

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыбұрышының котангенсі деп

А нүктесінің ординатасының абсциссасына қатынасын атайды

В нүктесінің абсциссасының ординатасына қатынасын атайды

В нүктесінің абсциссасының радиусқа қатынасын атайды

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

В нүктесінің ординатасының радиусқа қатынасын атайды



3- сұрақ

У= sin 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары функциясының анықталу және мәндер аймағын атаңыздар

Жауап:

У= sin 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары функциясының анықталу облысы 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары аралығы, ал мәндер облысы 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары аралығы

Тапсырма №4

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыбұрышы қай ширекке тиісті екенін бағыт арқылы қосып көрсетіңдер / сәйкес жауаптарды байланыстырыңдар/

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

І ширек

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарые tg9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары>0

ІІ ширек

ctg9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары>0 ж/е sin 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары <0

ІІІ ширек


Cos 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары <0 ж/е tg9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары <0

ІV ширек

Жауап:

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарые tg9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары>0

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

ctg9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары>0 ж/е sin 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары <0

Cos 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары <0 ж/е tg9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары <0

І ширек

ІІ ширек

ІІІ ширек

ІV ширек5- сұрақ

Қандай тригонометриялық функцияларды жұп функциялар қайсысын тақ функциялар деп атаймыз ?

Жауап:

Жұп функция- косинус,ал тақ функциялар :синус, тангенс, котангенс

6 -тапсырма

Негізгі тригонометриялық теңбе- теңдіктерді жалғастырыңыздар :

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

Жауап:

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары1+9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары1

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

Ш . Жаттығулар кезеңі

1 есеп

Өрнекті ықшамдаңдар:

1) 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

Жауабы:

1) 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары=

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

2 есепті/ 5-мектепке/ жолдаймыз

1) 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

ж9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыауабы ;

1) 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

Рахмет! Бәрекелді жарайсыңдар!

3 есеп

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары , мұндағы 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары болса 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары f(x)- табыңыздар

Жауабы:

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

4 есеп

Өрнекті ықшамдаңдар

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

Жауабы:

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

5 есеп

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары ,9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары болса 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары мәнін табыңдар

Жауабы: Берілгені бойынша 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары бұрышы ІІ ширектің бұрышы, демек косинустың таңбасы теріс болады.

( 1) формула бойынша

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары - ны табамыз

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

2) 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

Ал, балалар , сендер ертең бәрің де Ұлттық Біріңғай Тест тапсыратындарың өздеріңе белгілі. Сонда , көп формулаларды есте сақтау мүмкін емес. Кейбір тригонометриялық есептерді шығаруда формулаларды қолданбаса да болады. Ол үшін тікбұрышты үшбұрышты қолданып, синус, косинус, тангенс, котангенстің нақты анықтамаларын білу жеткілікті. Мысалы:
9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

Sin 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары -?

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары8 17

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары α

α

15

Бұл үшін синустың анықтамасын пайдаланамыз./ Тік бұрышты үшбұрыштың сүйір бұрышының синусы қарсы жатқан катеттің гипотенузаға қатынасы және синус III- ширекте таңбасы (- ) / Ендеше, Sin 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

IV-кезең

Е9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарынді, бүгінгі сабақтан алған білім ,біліктерімізді тиянақтау үшін қазір тест тапсырмаларын орындайсыңдар. Тапсырмалардың әрқайсысын орындау барысында сәйкес торларда «белгі» қойып отырыңдар. /Кері байланыс/

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары ( -қайталауды қажет етпейді бәрін түсіндім)

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары ( - келесі сабақта осы тапсырма жайлы есіме түсірсе екен)

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары ( -қиын, сыныпта тағыда ұқсас есеп шығарғым келеді)










Тест

Тапсырмалар

Жауаптар

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

1

800 бұрыш қай ширекке тиісті

А) I B)II C)III D)IV

2

Cos 600 -ң мәнін табыңдар

А) 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары B)9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары C)9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары D)9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

3

Сандардың қайсысы нөлден кіші

А) sin1500B)cos 1200 C) sin 600 D)cos 500

4

Егер 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары ,9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары болса , онда 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары табыңдар

А) 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары B)9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспарыC)0 D)1

5

Өрнекті ықшамдаңдар

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары

А) 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары B)0 C) 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары D) 2


V. Орындалған тапсырмаларды жүйелеу

Мұғалім :Оқушылар, мұндай тест тапсырмаларын орындау барысында тек анықтамалар мен тригонометриялық функциялардың таңбасын ғана емес, өрнектерді ықшамдауда формулаларды да білуді талап етеді . Мұндағы 4 есепті мен көрсеткен әдіспен есептесеңдер уақыт үнемдеуге көмектеседі. Ал 2-ші тапсырманы орындағанда кестедегі мәндерді есте сақтау үшін өзіміздің алақанымызды пайдалансақ болады.

9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары




Синусты табу ережесін қарастырайық. - Үлкен бармақ пен ең кіші саусақтың қиылысуында Ай ортасы бар. Саусақтарды кеңірек айқара ашу керек. . Егер саусақтарды Ай ортасы шығатын сәулелер десек, онда кішкентай саусақтың бағыты 00 береді.

№0 мен №1 арасы 300 , №0 мен №2 арасы 450 ,№0 мен №3 арасы 600 №0 мен №4 арасы 900

Саусақтарды нөмірлесек,

1) №0 сәйкесінше 00

2) №1 сәйкесінше 300

3) №2 сәйкесінше 450

4) №3 сәйкесінше 600

5) №4 сәйкесінше 900

Мына формуланы есте сақтау керек: 9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары , мұндағы n- саусақ нөмірі.

Sin 450 =№2/2 =9 сыныпқа арналған Тригонометриялық өрнектерді теңбе-тең түрлендіру алгебрадан сабақ жоспары, ал косинусты табу үшін кері нөмірлейміз.

Тест тапсырмаларының жауаптары

Жауаптар

1

А

2

А

3

В

4

А

5

С

IV . Сабақты қорытындылау және үй тапсырмасына нұсқау беру

1. Мұғалім - Ал, енді бүгінгі сабақтан алған білімдерің мен біліктеріңді үй тапсырмасын орындағанда дұрыс қолдана білесіңдер деп ойлаймын.

1. Теориялық материалдарды қайталау

2. А №301

В № 304

С №328

2 . Мұғалім : - Балалар, бүгінгі сабақ туралы қандай ойларың бар және келер сабақтарды құрғанда қандай тапсырмаларға көңіл бөлсек деп ойлайсыңдар

Жауап : /Оқушылардың сабақтағы, топтағы және өздерінің жұмысы жайлы жауаптары

Сабаққа рахмет! Сау болыңыздар!

© 2010-2022