- Преподавателю
- Математика
- Ұқсас қосылғыштарды біріктіру (6-класс)
Ұқсас қосылғыштарды біріктіру (6-класс)
Раздел | Математика |
Класс | 6 класс |
Тип | Презентации |
Автор | Эрмуратова Б.Н. |
Дата | 03.12.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Пәні: Математика | Сыныбы: 6г,ә | Мерзімі: 12.01.2016ж | |||||
Тақырыбы | Ұқсас қосылғыштарды біріктіруге есептер шығару | ||||||
Мақсаты | Ұқсас қосылғыштарды біріктіруге, есептер шығаруға үйрету | ||||||
Күтілетін нәтиже | Ұқсас қосылғыштарды таниды, біріктіре алады. | ||||||
Негізгі дерек-көздер | рефлексия парағы, таратпа қағаздар | ||||||
Бағалау критерийлері | сабақтың мақсатын игеру, рефлексия жасау | ||||||
Модульдердің кіріктірілуі | Оқу мен оқтудағы жаңа әдіс-тәсілдер | ||||||
Сабақтың барысы | |||||||
Кезеңі | Уақыт | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Кіріспе | 2 минут | Сәлемдесіп, «Шаттық шеңберін» құрып, бір-бірлеріне тілектер айту арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастрады. Билет әдісі бойынша 3 топқа бөлінеді. | Оқушылар оқу құралдарын дайындайды. | Оқушылардың белсенділігін арттыру үшін ауызша мадақтау | А4 форматтағы қағаздар | ||
Таныстырылым | 7 минут | Веер әдісі бойынша топтар өзара бір-бірлеріне сұрақтар қояды. | Оқушылар тапсырманы орындайды | Формативті | А4 қағаздар | ||
Негізгі бөлім | 10 минут | 1-топ. Ұқсас қосылғыштарды табиғатпен байланыстыр. 2-топ. Ұқсас қосылғыштарды біріктіруді табиғатпен байланыстыр 3-топ. Ұқсас қосылғыштарды біріктіруде терімділік қасиетін табиғатпен байланыстыр | Оқушылар есептер бойынша постер қорғайды. | формативті | Плакат, маркер | ||
9 минут | Жасырын сөз ойыны
| Оқушылар есептерді есептейді. Тақтаға шығып біріктіреді. | Ауызша мадақтау | стикерлер | |||
7 минут | Банк салымшылары ойыны
| Оқушылар есептерді жылдам есептейді. Берілген ақшаның артында деңгейлік тапсырмалар беріледі. Тақтаға кезекпен шығып, банкке ақша салады. | Ауызша мадақтау | стикерлер | |||
5 минут | Капитандар сайысы | Әр топтың топ басшылары карточка таңдайды. Ондағы есептерді уақытпен шығарады. | Ауызша мадақтау | стикерлер | |||
Қорытынды | 5 минут | Суммативті бағалау Бағалау: Бағалау критерийлеріне сүйене отырып өз-өзін бағалату «Бағдаршам» әдісі бойынша Үйге тапсырма: №782 | Оқушы өзін-өзі бағалайды. Рефлексия | Жасыл түс- толық түсіндім Қызыл түс- мүлдем түсінбедім Сары түс - онша түсінбедім |
|