- Преподавателю
- Математика
- Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттерін қолданып өрнектің мәнін табу
Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттерін қолданып өрнектің мәнін табу
Раздел | Математика |
Класс | 8 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Омаргалиева Ж.К. |
Дата | 02.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
САБАҚ:16 Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттерін қолданып өрнектің мәнін табу | МЕКТЕП: « Қ. Мұқашев атындағы орта мектебі, МДШО» КММ | |||||||||
Күні:01.10.15ж. | Мұғалімнің есімі: Хафизова Жайнагүл | |||||||||
СЫНЫП:8 | Қатысқандар саны:8 | Қатыспағандар саны:0 | ||||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты | Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттерін қолданып өрнектің мәнін табады. | |||||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: анықтамасы мен қасиеттерін жатқа жіледі. | |||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: қасиеттерін қолданып есеп шығарады. | ||||||||||
Кейбір оқушылар: өрнектерді түрлендіру дағдысын дамытады.. | ||||||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар:
| |||||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер:
| ||||||||||
| ||||||||||
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: бүтін көрсеткішті дәреже , бөлшек . радикал, оң, теріс. | ||||||||||
Талқылауға арналған тармақтар: (сұрақтар, тапсырмалар)
| ||||||||||
| ||||||||||
| ||||||||||
Жазылым бойынша ұсыныстар: | ||||||||||
Теоремалардың айырмашалағын ата. | ||||||||||
Алдыңғы оқу | Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттері | |||||||||
Жоспар | ||||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелер жазыңыз) | Бағалау | Ресурстар | |||||||
Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
|
| |||||||
Сабақтың басталуы 2 мин
Білу 7-мин 3-мин | Ұйымдастыру, Топ ережесін ұсыну. (мозайка арқылы топқа бөлу)
Арифметкалық квадрат түбірдің қасиеттері бойынша қайталауға арналған диалог. Ыстық орындық. «Сен маған, мен саған» | Жаттығу жасайды. Топ ережесін естеріне түсіреді. Мозайка арқылы топқа бөлінеді. Топ басшасын сайлайды. Бірмүше мен көпмүшені ажыратады. Сұрақтар қояды. Алдыңғы тапсырманы бір-бірінің дәптерін тексеріп бағалайды. | Формативті бағалау Критерий алды бағалау
Критерий алды бағалау
|
Қағазға жазылған дайын жауап | ||||||
Сабақтың ортасы 15 мин
| «SWOT» талдауы бойынша тапсырма беру.
Деңгейлік тапсырма А деңгейі №52,55 В деңгейі №60,63 С деңгейі №65,64
| Екі топ тапсырма бойынша талдау жасайды: 1-топқа квадрат түбірдің жуық мәні. 2-топқа арифметикалық квадрат түбір. Тапсырмаларды жеке орындайды. | Бағдаршам
Критериалды бағалау | Постер
Таратпа қағаздар | ||||||
Сергіту сәті 2 мин ..
| ||||||||||
Сабақтың аяқталуы 10 мин | «Өрмекші торы», диалог.
| Сұраққа жауап береді, алған білімдерін қорытындылай ды. | Бағдаршам |
| ||||||
Кері байланыс 5 минут |
| |||||||||
Кейінгі тапсырмалар 1 мин | 21бет №61, 62 есеп 2 |