- Преподавателю
- Математика
- Өткенді қайталау (4-сынып, математика, сабақ жоспары)
Өткенді қайталау (4-сынып, математика, сабақ жоспары)
Раздел | Математика |
Класс | - |
Тип | Рабочие программы |
Автор | Азиев К.Н. |
Дата | 27.12.2014 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Математика | Сабақ №46 Күні:03.11.2014 | Сынып - 4 | |
Сабақтың тақырыбы: | Өткенді қайталау | ||
Сабақтың мақсаты: |
| ||
Сабақ. Әдіс-тәсілдері: | Топтық жұмыс, СТО стратегиялары, ойын. | ||
Күтілетін нәтиже: |
| ||
Сабақ жоспары:
Үйге тапсырма: | І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу. ІІ.Сабақ барысы. СТО-дың 3 фазасы. 1. Қызығушылығын ояту 2. Мағынаны тану 3. Ой толғаныс. III.Үйге тапсырма беру. Өткенді қайталау 81 бет №7
| ||
Сабақтың барысы | |||
Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының әрекеті | ||
1. Қызығушылығын ояту:
|
| ||
ә)Үй тапсырмасын сұрау:
| №5.Баған түрінде шығар және дұрыстығын тексер. 976801-12082= 385 216 385216+12082=976801 910567-98001= 530 485 530485+98001=910567 239004+100456= 695 985 695985-100456=239004 Логикалық жаттығу орындату. Қасқыр мен түлкі олжаларына түскен 1 себет балықты бөліп жемекші болды.Есепті нашар білетін қасқыр ол балықтарды бөле алмаған соң,түлкіге бөлуді тапсырады.Сонда түлкі былай бөледі. 1-уі саған, 2-уі маған, 3-уі саған, 4-уі маған, 5-уі саған, 6-уы маған, 7-уі саған ,8-і маған, 9-ы саған, 10-ы маған. Қасқырда неше балық? Түлкіде неше балық болды? | ||
2. Мағынаны тану:
1-бағ.1-топқа,2-бағ. 2-топқа,3-бағ.3-топқа,4-бағ.4-топқа ауызша мәнін ғана айту.
| №1.Ауызша есепте. 50 10 900 30 48000 20 30 200 8 400 840 2 120 * 4 70 * 800 960 / 30 600 40 600 500 6000 300 60 50 11 50 1200 30 Дәптермен жұмыс.Дәптерлеріне күн ретін жаздыру. №2.Сандарды оқы. 105 789 50 005 120 002 362 140 Берілген сандарда барлығы неше бірлік,ондық,жүздік,бірлік мың,ондық мың,жүздік мың бар екенін ата.Сандарды разрядтық қосылғыштардың қосындысы түрінде жаз.
| ||
Оқушылар білімін бекіту үшін есептер шығарды:
| №3,5. Ауызша орындату. 1-топ-а) 2-топ-ә) 3-топ-1) 4-топ-2) №4. Жазбаша есептеп,дұрыстығын тексер.1-бағ.4-топ,2-бағ.3-топ,3-бағ.2-топ, 4-бағ.1-топ орындайды. 406690-82005=324685 324685+82005=406690 253142*4=1012568 1012568/4=253142 627296+50614= 677910 677910-50614=627296 78141*3=234423 234423/3=78141 №6.Салыстыр. Жазбаша орындату. 6 мин 20с=380с 6сағ 20 мин≤620 мин 106 мин≥1сағ 6мин 106сағ≥1тәул.6сағ. Логикалық жаттығу орындату | ||
Сергіту сәті: | «Қызыл өрік» өлеңімен бірге қимылдар жасау | ||
3. Ой толғаныс: Мүмкіндіктер бұтағын құрады. | 3,6,9 цифрларын пайдаланып,екі таңбалы сандар жаз. Мүмкіндіктер бұтағын құр.
| ||
Бағалау: | Формативті баға. Жиынтық баға |
Еңбекшіқазақ ауданы
Т.Кенжебаев атындағы орта мектеп
мектепке дейінгі шағын орталығымен
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
бастауыш сынып мұғалімі
Найманбекова Толқын Ахметқызы