- Преподавателю
- Математика
- Ашық сабақ Өмірлік тәжірибеде интегралдың қолданылуы
Ашық сабақ Өмірлік тәжірибеде интегралдың қолданылуы
Раздел | Математика |
Класс | - |
Тип | Конспекты |
Автор | Нурахметова Ж.К. |
Дата | 29.12.2014 |
Формат | doc |
Изображения | Есть |
№1 | 11сынып | |
Сабақтың тақырыбы | Өмірлік тәжірибеде интегралдың қолданылуы | |
Сілтеме | Әдістеме нұсқаулық хаты, ЖББС 2010, КТЖ. | |
Сабақтың мақсаты | Алғашкы функция және интеграл тарауы бойынша білімдерін жүйелеу, жинақтау және қорытындылау | |
Оқытудың нәтижесі | Есеп шығаруда интегралды дұрыс қолдануы; Интегралды өмірмен байланыстыра алуы; Сыни тұргыдан ойлау қабілеттерін дамытуы, ынтымақтастық ортада жұмыс істеуі | |
Негізгі ой | Күнделікті өмірде интегралды қолдануды сыни тұрғыдан ойлау стратегиялары арқылы жүзеге асыру. | |
Қолданылған ресурстар | Интерактивті тақта, бағалау парағы, ватман, маркерлер. | |
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
Ұйымдастыру кезеңі
| Сәлемдесу. Көңіл -күйдің психологиялық икемделінуі; Стикерлерді алдын ала тарату; Топқа бөлу (кәмпит және стикер арқылы). | Сәлемдесу Тілектер оқу Топқа бөліну
|
Негізгі кезең
| АсtiVote арқылы тестілеу
| Бағалау парағына тесттің бағасын қою |
СТО модулі бойынша кластер дайындау стратегиясын қолдану. Балалар, осы сессия аралығында өздеріңнің алдын - ала дайындап, тауып әкелген есептердің талайын өз арамызда талқылап шығардық. Ал енді кластер арқылы Интеграл біздің өмірдің қай саласында қолдануға болатынын көрсетесіңдер. Әр жұмысты бағалаған кезде шарттарға назар аударуды умытпаңыздар. | Топ жұмысы: кластер дайындау және қорғау ; Стикер арқылы бағалау; Бағалау парағына баға қою .
| |
Топтық жұмыс: Сендерге өмірден алынған есептер беріледі, сендер тек қана шығарып қоймай, өмірмен байланыстырып, болашақта өздерің нақты қай салада колданатындарыңды ойластырасыңдар. Сонымен бірге үш қима қағаздары арқылы жауап береміз: «делегат», «таңдау», «Сен бақыттысың» . Сондықтан бәріне дайын болайық. «Екі жұлдыз, бір тілек» стратегиясын қолдану. | Топпен жұмыс: Қорғау. Қорғау кезінде «Екі жұлдыз бір тілек» арқылы бағалау.
| |
Қорытынды | Алдыңғы сабақтарда сендер қиын және өз мектептеріңде түсінбей қалған сұрақтарыңды жазып тақтаға іліп кеткенсіңдер. Кім өз сұрағына осы сессия аралығында жауап ала алды, қай сұрақтар тақтадан шешілуі керек екенін көрейік . | Сұрақтарына жауаб алалғандар «Қауіпті аймақ тақтасынан» сұрағын шешіп алады
|
|
|
|
| Ал енді Алғашқы функция және интеграл тақырыбы бойынша білімімізді және бүгінгі сабақтағы жұмысымызды бағалайық. Стикерге өз пікірлеріңді де жаза кетсеңіздер . ИТ: Өз ойыңды жалғастырып стикерге жаз: -Бүгінгі сабақта мен ... түсіндім. -Мен үшін .... жаңалық. -Мені ..... өте қызықтырды. -Маған .... әлі де жұмыс істеу қажет. Ал енді стикерлерге өздеріңнің білімдеріңді, жұмыстарыңды қалай бағалайтындарыңды жазып, НЫСАНАҒА жапсырыңыздар. Бүгінгі сабақтың қорытындысын шығару үшін бүгінгі «Жасырын психологқа» сөз береміз. | Стикерге пікірлерін жазады
Нысанаға жапсырады.
Психологтың қорытынды сөзі
|
| «Елімізге бойына ата-бабамыздың ел мен жерге деген сүйіспеншілік қасиеті дарыған, егеменді елімізге аянбай қызмет ететін, ой өрісі кең, алғыр да жүректі, сауатты да салауатты жастар қажет» Н.Назарбаевтің |
|
Үй тапсырмасы
| Жұмыстарыңа рахмет. Ендігі сессияға қажетті материалдарды мектептеріңнің электрондық почтасына жібереміз. Келесі кездескенше, қош сау болыңыздар. | |
Қолданылған әдебиеттер. | Оқулық, дидактикалық материалдар. |