Y = ax және y = ax3 түріндегі функциялар тақырыбына берілген есептер

Сілтеме: 7 класс әдістемелік нұсқаулық Жалпы мақсаттар: 1.Есеп шығаруда оқушылар оқытудың жаңаәдіс-тәсілдерін үйренеді2.Өз бетіншежәне топпенжұмысістеу дағдыларын дамытады 3.3.Үлкен және өз жасындағы құрбылар мен қарым-қатынас жасау дағдысын ққалыптастырады Ресурстар: www.maths.kz. Әдіс - тәсілдер «Өрмекші » әдісі арқылы жаңа Әдісі: АКТ. Интербелсенді тақта Оқыту нәтижесі: Есеп шығаруда өз беттерінше жұмыстану дағдысы қалыптасады Кері байланыс орнайды, ынтымақтаса жұмыс жа...
Раздел Математика
Класс 7 класс
Тип Презентации
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Құрашасай орта мектебінің мұғалімі Сармырза Шолпанның математика пәнінен қысқа мерзімді сабақ жоспары

8.10.14 ж

Сынып:

7

Пәні: алгебра

Сабақтың тақырыбы

Тақырыбы:

y = ax2 және y = ax3 түріндегі функциялар тақырыбына берілген есептер

Мақсаты:

Сілтеме:

7 класс әдістемелік нұсқаулық

Жалпы мақсаттар:

1.Есеп шығаруда оқушылар оқытудың жаңа әдіс-тәсілдерін үйренеді

2.Өз бетінше және топпен жұмыс істеу дағдыларын дамытады

3. 3.Үлкен және өз жасындағы құрбылар мен қарым-қатынас жасау дағдысын

қ қалыптастырады

Ресурстар:

maths.kz.

Әдіс - тәсілдер

«Өрмекші » әдісі арқылы жаңа

Әдісі: АКТ. Интербелсенді тақта

Оқыту нәтижесі:

Есеп шығаруда өз беттерінше жұмыстану дағдысы қалыптасады Кері байланыс орнайды, ынтымақтаса жұмыс жасайды

Дерек көздер

Сабақтың барысы

Мұғалімнің іс - әрекеті

Оқушының іс - әрекеті

Бағалау

Ұйымдастыру кезеңі:

2мин



топқа бөлу

топтасады.

Білім

4

мин

Миға шабуыл:

жетелеуші сұрақтар арқылы оқушылардың теориялық білімін тексеремін.

1. y = x2 функциясы ОУ осіне қатысты координаталық ширектерде қалай орналасады?

2.Ал,y = ax3 функциясы ше?

Оқушылар жеке қойылған сұрақтарға жауап береді.

Оқушылар жауаптарын негіздейді


Смайликтер арқылы

Түсіну және қолану

22

«Өрмекші» оқыта үйрету ойыны

Оқушыларға өрмекші ойынының шарт түсіндіріледі.

Оқушының аты-жөні жазылған бағалау парақтары таратылады.

Деңгейлік тапсырмалар ұсынамын.

Дұрыс жауапты мұғалім ұсынады.


Оқушылар өз номерлеріне байланысты берілген деңгейлік тапсырмаларды орындайды.Тапсырма орындалғаннан кейін бірдей номерлі оқушылар топтасады.

Ұсынылған жауаптар бойынша оқушылар есептің шешуін тексереді.



Бір-бірін бағалайды

Анализ

13

мин

Қайтадан өз топтарына келеді.

Өз сұрақтары бойынша материалды талдайды.

Бағалау

2

мин

Қорытынды баға қоямын

Бір-бірін бағалайды

Рефлексия

1

мин

ББҮ /білемін,білгім келеді,үйрендім/ бойынша стикерлерге өз оларын жазып,қабырғаға іледі.

Кейінгі жұмыс

1 мин

Үйге № 297,299


© 2010-2022