Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері. Күнделікті сабақ жоспары

Раздел Математика
Класс 11 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақ №__

Күні:

Сабақтың тақырыбы:17. Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері

Сабақтың мақсаты :

  • Оқушыға логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері туралы мағлумат беру..

  • Оқушыны ұйымшылдыққа, ұқыптылыққа, дәлдікке тәрбиелеу;

  • Оқушының ойын жеткізу білуін және ой өрісін дамыту.

Сабақтың типі: Жаңа сабақ .

Сабақтың көрнекілігі: тапсырма

Сабақтың барысы :

  1. Ұйымдастыру .

Үй жұмысын тексеру.

Жаңа сабақты түсіндіру.

1.Анықтама: Айнымалысы логарифм белгісінің ішінде болатын теңдеуді логарифмдік теңдеу деп атайды

Мысал: logх3 -5х+10)=3

Логарифнің анықтамасы бойынша: х3 -5х+10=х3, х=2 жауабы: 2

Практикалық жұмыстар.

Карточка 1

Карточка 2

Карточка 3

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Карточка 4

Карточка 5

Карточка 6

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Карточка 7

Карточка 8


Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары екендігі белгілі болса, теңдеуді шеш:

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары.

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспарыекендігі белгілі болса, теңдеуді шеш:

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары.

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары екендігі белгілі болса, теңдеуді шеш: Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары .

Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары екендігі белгілі болса, теңдеуді шеш: Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері.Күнделікті сабақ жоспары .


  1. Қорытындылау.

    1. Логарифмдік теңдеулерді шешу барысында логарифмдік функциясының қандай қасиетті міндетті түрде ескерілуі қажет?

    2. logax=b және logxa=b теңдеулерін шешудің ең тиімді тәсілін анықтаңдар.

Үйге тапсырма беру.№271 (3-4), №273 (1-2)

Бағалау. Оқушыны бағалау.


© 2010-2022