Тақырып: 8 санының құрамы

саны,  оның  шығуы,  құрамы  туралы  түсінікті  қалыптастыру.             2. Оқушылардың  танымдылық   қабілетін,  ойлау  деңгейін  арттыру.       3.Тапқырлыққа,  шапшандыққа  тәрбиелеу. Сабақ  түрі:  жаңа  сабақ. Әдіс –тәсілдері: түсіндіру, ауызша,  жазбаша, Көрнекілігі:  Сандар құрамы,   теңдіктер,  теңсізідктер                           Сабақ  барысы: І. Ұйымдастыру  кезеңі:                                                                                                               -оқушыл...
Раздел Математика
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Күні:

Тақырып: 8 санының құрамы.

Мақсаты: 1.Оқушыларды 8 саны, оның шығуы, құрамы туралы түсінікті қалыптастыру.

2. Оқушылардың танымдылық қабілетін, ойлау деңгейін арттыру.

3.Тапқырлыққа, шапшандыққа тәрбиелеу.

Сабақ түрі: жаңа сабақ.

Әдіс -тәсілдері: түсіндіру, ауызша, жазбаша,

Көрнекілігі: Сандар құрамы, теңдіктер, теңсізідктер

Сабақ барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі: -оқушылардың назарын сабаққа аудару.

ІІ. Психологиялық дайындық: Балалар, біздің математика сабағындағы ұранымызды айтайық. Хормен: «Есеп білмейтін адам, Түк сезбейтін надан».

- Ендеше, балалар, өткен сабақтарымыз бойынша қаншалықты ұққанымызды ортаға салайық.

1).Қайталау.
Футболшының доптарын санайық.

Тақырып: 8 санының құрамы.

не байқадындар?

біз сандарды аттап оқыдық.

ІІІ. Жаңа сабақ:

1). Қызығушулықты ояту. Логикалық ойын « Жоғалған санды тап»

Тақырып: 8 санының құрамы.

2). Керекті сандарды тап.

3). Дәптерімізді ашайық,

Қолға қалам алайық

8 санды жазайық.

Көркем жазу: 8 8 8

4). Оқулықпен жұмыс.

№1 Сурет бойынша теңдіктер құрастыр.

7+1 1+7

6+2 2+6

5+3 3+5

№2 , № 3 ауызша орындау №4 - дәптерде орындау

5). Сергіту сәті:

Жаза,жаза есепті, Талып кетті қолымыз.

Бір, екі, үш,

Бойға жинап күш.

Терезені ашайық,

Шаң - тозаңды басайық.

Жалқаулықты тастайық,

Қайта сабақ бастайық.

6). Дәптермен жұмыс

Жұмбақ.

Төрт қаз ұшып барады,

Биіктен төмен қарады.

Аяқ нешеу, бас нешеу?

Жауабын кім табады? ( 8 аяқ, 4 бас)

№5 Логикалық тапсырма:Тиісті сандарды табу

ІV. Қорытынды.



© 2010-2022