Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

Раздел Математика
Класс 6 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Күні: 19.01.2016

Пәні: Математика

Сыныбы: 6 «ә,б» сынып
Сабақтың тақырыбы: Бақылау жұмысы

Мақсаты:

1. Білімділік. Оқушыларға өтілген тақырыптар бойынша тапсырмалар беру арқылы білім деңгейлерін анықтау
2. Дамытушылық. Оқушылардың оқу-таным белсенділігін , білім-білік дағдыларын арттыру;
3. Тәрбиелік. Оқуға өз бетінше еңбектенуге тәрбиелеу.Өмірге көзқарасын қалыптастыру.

Сабақтың типі: бақылау сабағы

Сабақтың түрі: бақылау.

Сабақтың көрнекілігі: Таратпа материалдар

Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру. Сынып оқушыларын түгендеу, оқу құралдарын тексеру.

2.Тапсырмалар жазылған парақшаларды тарату

І-нұсқа

1.Жақшаларды ашып, өрнектерді теңбе-тең түрлендіріңдер:

1) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

3)Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2. Теңбе-тең өрнектерді таңдап алып, теңбе-теңдік құрасытырыңдар:

1) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып) және Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып) және Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

3) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып) және 5

4) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып) және Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

3.Жақшаларды ашып, ұқсас қосылғыштарды біріктіріңдер:

1) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

4.Ортақ көбейткішті жақша сыртына шығарыңдар:

1) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

5.Жаяу адам мен велосипедшінің арақашықтығы 6,3 км. Велосипедшінің жылдамдығы жаяу адамның жылдамдығынан 3,5 есе артық. Егер олар 20 минуттан соң кездесетін болса, жаяу адамның жылдамдығын табыңдар.

ІІ-нұсқа

1.Жақшаларды ашып, өрнектерді теңбе-тең түрлендіріңдер:

1) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

3) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2. Теңбе-тең өрнектерді таңдап алып, теңбе-теңдік құрасытырыңдар:

1) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып) және 0,9

3) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып) және Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

4) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

3.Жақшаларды ашып, ұқсас қосылғыштарды біріктіріңдер:

1) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

4.Ортақ көбейткішті жақша сыртына шығарыңдар:

1) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

2) Жақшаны ашу, ұқсас қосылғыштарды біріктіру тақырыбына бақылау жұмысы (6 сынып)

5.Мотоциклші мен велосипедші бір пункттен бірдей уақытта бір-бірінен қарама -қарсы бағытта шықты. Мотоциклшінің жылдамдығы велосипедшінің жылдамдығынан 2,5 есе артық. Егер 45 минут өткеннен кейін олар бір-бірінен 31,5 км қашықтықта болса, велосипедшінің жылдамдығы минутына неше метр болатынын табыңдар .


© 2010-2022