- Преподавателю
- Математика
- Коучинг сабақ жоспары Бізді қоршаған әлемдегі көпбұрыштар (9-сынып)
Коучинг сабақ жоспары Бізді қоршаған әлемдегі көпбұрыштар (9-сынып)
Раздел | Математика |
Класс | - |
Тип | Конспекты |
Автор | Оспанбекова Г.К. |
Дата | 29.01.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
| Күні:12.02.2015 | Сабақ: 45 минут | |
Сабақтың тақырыбы: | Бізді қоршаған әлемдегі көпбұрыштар | ||
Сілтеме: | МИФ журналдары,оқулық | ||
Мақсаты: | Көпбұрыштардың қоршаған әлемде қолданылуы туралы түсінік, пәнге қызығушылығын арттыру, ынтымақтастыққа, белсенді тыңдай білуге баулу. | ||
Күтілетін нәтиже: | 1Көпбұрыштардың қоршаған әлемде қолданылуы туралы білім. 2.Топта жұмыс жасау дағдылары дамиды. 3.Тақырып бойынша эссе жазады, сызбалар орындайды. | ||
Түйінді идея: | Қоршаған әлемдегі көпбұрыштар | ||
Ресурстар (дерек көздері) | Үлестірмелі материалдар , журналдар, суреттер. | ||
Тапсырмалар: | Тапсырманың түрлері | Тапсырманы орындаудағы қолданылатын тәсілдер | уақыты |
Кіріспе | 1) 1-5-ке дейін санау арқылы 5 топқа бөлу, топ ережесін еске түсіру. 2)Сабақ барысы туралы баяндау | Топқа бөлу,сабақ барысын таныстыру | 5 мин |
1-тапсырма | «Бізді қоршаған әлемдегі көпбұрыштар» берілген тақырып бойынша эссе жазады, таныстырады. | Эссе жазу, уақытты белгілеу | 10мин |
Бағалау | Әр топтың тапсырманы орындауын 1, 2,3 сандарымен бағалайды. Мәлімет толық- 3 ұпай, мәлімет жартылай - 2ұпай, мәлімет аз - 1ұпай. | Баға қойып шығады | 5 мин |
2-тапсырма | Көпбұрыштарды қолданып бір өнімнің суретін салу. | Жекелей әр оқушы сурет салады, суретін таныстырады, қанша көпбұрышты қолданғанын санайды. | 15 мин |
|
|
|
|
|
|
|
|
Рефлексия | «Алақан» рефлексия | А4 форматына алақанның суретін салдыру , коучинг сабақ барысы жөніндегі ой-пікірлерін анықтау | 7 мин |
Үйге тапсырма | Дұрыс көпбұрыштардың суретін салу |
| 3 мин |