Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

Раздел Математика
Класс 10 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

САБАҚ ЖОСПАРЫ/ ПЛАН УРОКА

Пән предмет:математика күні/дата

Сабақ №/урока 38 топ/группа Э-11/Э-12

Сабақтың тақырыбы\тема урока:туындыны кестенің көмегімен табу\нахождение производной по таблице

Сабақтың типі/тип урока:бекіту сабағы\закрепления материала

Сабақтың мақсаты/цели урока:

  • Оқушыларға дифференциалдау ережелерін және кестені қолданып туындыны табуды үйрету\научить находить производную с помощью таблицы и правил дифференцирования

  • Кестемен жұмыс дағдысын қалыптастыру\развить навык работы с таблицей производных

  • Өзін-өзі тексеру арқылы жауапкершілікке тәрбиелеу\способствовать воспитанию чувства ответственности через самопроверку

Құрал-жабдықтар/оборудования:

  • көрнек құралдар/наглядные пособия: « Фуекция туындысы» кестесі

  • таратпа материал/раздаточные материалы:карточкалар

Сабақтың өту барысы/ход урока:

  1. Ұйымдастыру кезеңі/организационный момент:

Оқушылармен амандасу, түгендеу,сабаққа қажетті құралдарын

қадағалау,жаңа сабаққа нұсқау беру./Приветствие,отметка

отсутствующих,подготовка к уроку,сообщение плана работы.

2.Үй тапсырмасын тексеру\проверка домашнего задания

  • ауызша (дайын жауаптар арқылы) №191,№192,№193№194 өзін -өзі тексеру

  • Кестені дұрыс толтырғанын\правильное заполнение таблицы

  • Кестедегі формуланы дәлелдеу\доказательство формул в таблице

3.Қажетті білімін пысықтау\актуализация ранее изученных знаний

  • Мысалдар арқылы кестенің қолданылуын

4.Сабақтың тақырыбын айту,мақсатын ашу./сообщение темы и целей урока:

Материалды жеткізу әдісі/Способ изложения:оқулықпен жұмыс\работа с учебнико

Қысқаша мазмұны/краткое изложение нового материала

  • Дифференциалдау ережелерін жазу &4.п.15.1

1.Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары 2.Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары 3Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары 4.Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

  • Тақтада мысалдарын талдау

5.Сабақты бекіту/закрепление материала:

А.№208-№211(а.б)функцияның туындысын табыңыз

В.ерте бітірген оқушыларға №218(а.б)

6.Күтілетін нәтиже/ожидаемые результаты:

білу керек/должны знать: функцияның туындысын табуды

жасай біледі/уметь:функцияның Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспарынүктедегі туындысын табуды

түсіну тиіс/понимать: туындының қолданылуын

6.Үйге тапсырма/задание на до:

  • Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары4п.15.1оқып формулаларын дәлелдеу

  • №208-№211қалғандарын

7.Сабақты қортындылау/подведение итогов

Нені қайталадық?не білдік? Не істей аламыз?

Что повторили?что узнал?чему научились?

8.Бағалау/оценивание:үй тапсырмасын,тақтада жұмыс,ерте бітіргендер

9.Рефлексия:

Сабақ ұнады ма?Қандай қиындықтар болды?Себеп?

Понравился ли вам урок?Какие трудности встречались?Причина?

Оқытушы/преподаватель:Рахимберлина А.С

САБАҚ ЖОСПАРЫ/ ПЛАН УРОКА

Пән предмет:математика күні/дата

Сабақ №/урока 39 топ/группа Э-11/Э-12

Сабақтың тақырыбы\тема урока:туындыны кестенің көмегімен табу\нахождение производной по таблице

Сабақтың типі/тип урока:бекіту сабағы\закрепления материала

Сабақтың мақсаты/цели урока:

  • Дифференциалдау ережелерін және функцияның туындысын табуды бекіту\закрепить навык вычисления производной с помощью таблицы и правил дифференцирования

  • Кестемен жұмыс дағдысын қалыптастыру\развить навык работы с таблицей производных

  • Белсенді жұмыс істеу арқылы уақытты тиімді жоспарлауға тәрбиелеу\способствовать воспитанию умению рационально планировать время путем активной работы

Құрал-жабдықтар/оборудования:

  • көрнек құралдар/наглядные пособия: « Функция туындысы» кестесі,диференциалдау ережелері

  • таратпа материал/раздаточные материалы:карточкалар

Сабақтың өту барысы/ход урока:

  1. Ұйымдастыру кезеңі/организационный момент:

Оқушылармен амандасу, түгендеу,сабаққа қажетті құралдарын

қадағалау,жаңа сабаққа нұсқау беру./Приветствие,отметка

отсутствующих,подготовка к уроку,сообщение плана работы.

2.Үй тапсырмасын тексеру\проверка домашнего задания

№191,№192,№193,№194 кейбір оқушылар

кестені қолдануға математикалық диктант бірін-бірі тексеру

бағалау критерийлері 8-9- «5» 6-7 «4» 4-5- «3» 1-3-«2»

нұсқа

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

3x

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

2Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

2tgx

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

2

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

3sinx

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

-7x

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

3.Сабақты бекіту/закрепление материала:№212,№213.216.№214,№215 (аб)№212 берілген нүктеде функцияның мәнін табыңыз,№213,216 Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары

теңдеуін шешіңіз,№214Функцияның туындысын табу тақырыбында сабақ жоспары теңсіздігін шешіңіз,№215 функцияның туындысын табыңыз

топпен жұмыс

Iтоп( а ) IIтоп( б ) IIIтоп (а) IVтоп ( б)

4.Күтілетін нәтиже/ожидаемые результаты:

білу керек/должны знать: Дифференциалдау ережелерін,функциялардың туындысын

жасай біледі/уметь:функцияның туындысын кестемен табуды

түсіну тиіс/понимать: туындының қолданылуын

5.Үйге тапсырма/задание на до:

№212,№213,№216,№214,215қалғандарын

6.Сабақты қортындылау/подведение итогов

Нені қайталадық?не білдік? Не істей аламыз?

Что повторили?что узнал?чему научились?

7.Бағалау/оценивание:үй тапсырмасын,тақтада жұмыс,ерте бітіргендер

8.Рефлексия:

  • Сабақ ұнады ма?Қандай қиындықтар болды?Себеп?

  • Понравился ли вам урок?Какие трудности встречались?Причина?

Оқытушы/преподаватель:Рахимберлина А.С



© 2010-2022