Поурочное планирование по математике на тему Рационал сандарды бөлу

Раздел Математика
Класс 6 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақтың тақырыбы: Рационал сандарды бөлу

Сабақтың мақсаты: Оқушылар рационал сандарды бөлу амалына берілген есептерді шығара алады. Әр түрлі таңбадағы рационал сандардың бөлінді нәтижесіндегі таңба өзгерістерін түсінеді сабақта қолдана алады.

Жалпы мақсаты:

Оқушылар рационал сандарды көбейту амалына берілген есептерді шығара алады. Әр түрлі таңбадағы рационал сандардың бөлінді нәтижесіндегі таңба өзгерістерін түсінеді сабақта қолдана алады.

Сілтеме:

Математика 6 - сынып оқулығы, Алматы "Атамұра" 2015. Алдамұратова Т.А.,Байшоланова Е.С. Әдістемелік нұсқау.

МАН

Оқу нәтижесі:

Оқушылар сабақты толық түсіне отырып тақырып соңына берілген есептерді шығара біледі.

Қолданылатын материалдар:

Постер, фломастерлер. Қайшы ,клей ,Стикер

Оқыту формасы, технологиясы, әдістері:

Топпен,жұппен, жеке жұмыс. (АВС тобының оқушыларын ерекше бақылау)

Блум таксономиясы.

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Кіріспе кезеңі

1.Сергіту

2.Психологиялық дайындық.

Жемістің түрлері арқылы топқа бөлу

Әр түрлі жеміс түрлері арқылы топқа бөлу

Шаттық шеңбері(Ынтымақтастық орта қалыптастыру)

Тілектер айтады.

Әр ұлттың амандасу дәстүрімен амандасады.

Бармақпен бағалау

І. Білу

Балаларға доп лақтыра отырып сұрақтар қой осы арқы балаларды бағалау.1.Сабақтың тақырыбын, мақсатын хабарлау алдыңғы сабақпен салыстыра отырып тақырыпты ашу.

  • Оқушы ізденісі:Оқушылар тақырыпты оқып шығады соңында тақырыпқа сұрақтар беріледі әр топ өзіне берілген сұрақтың мәнін ашыды.

20 сұрақ болады сұрақ қайталанбайды?



Қадағалау



+ +++ - - - - бағалау

ІІ.Түсіну

Әр топ реті бойынша өз топтарына қарсы топқа сұрақтар береді жауап бере алмаған жағдайда өздері айтады .

1 топ 1-мысал, 2 топ 2-мысал, 3топ 3-мысал. «Жигсо әлісі» арқылы

Қадағалау.

«Аспазшы» статегиясы

ІІІ. Қолдану

Оқулықпен жұмыс:Оқулықтағы А деңгейдегі есептер беріледі.

Тапсырмаларды барлық оқушылар орындайды.

Бағалау критерийлері:

5- есеп

4- есеп

3- есеп

2- нан аз есеп

ІҮ. Талдау

1.Осы есептерді шығару барысында қандай ой түйдіңдер?

2.Таңбалары әр түрлі сандарды бөлу амалы қалай орындалады? Мысалдар келтіріңдер

3. Таңбалары әр түрлі сандарды бөлгенде санның модуліне қандай тәуелділікте болады?

Мысалдар келтіріп түсіндір

Оқушылар сұрақтарға жауап береді

Қадағалау

Сұрақтарға ұтымды жауап бергендерге смайлинг беріп отыру

Ү.Жинақтау

Үш топқа бірдей деңгейдегі тапсырмалар беріледі.№

Әр топ басқа бір топты бағалайды.

«Басбармақ» стратегиясы

«Сэндвич» статегиясы

ҮІ.Бағалау


Қадағалау нәтижесі бойынша бағалау. Сынып оқушыларымен кеңесе отырып бағалау

Қалыптастырушы бағалауды негізге алып, жиынтық бағаларын қою.

Сандарды шеңберге алу әдісі

Келесі оқуға тапсырма

№ 161 бет

Оқушылар күнделіктеріне жазады.

Журналға баға қою.

Кері байланыс

Стикер таратылады.

Білемін




Білгім келеді

Білдім



Тексерілді: --------------------------------------------



© 2010-2022