Шеңбердің ұзындығы Сабақ жоспары (6-сынып)

Раздел Математика
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Пәні: Математика Күні: 07.10.2015ж.

Класы: 6

Сабақтың тақырыбы: Шеңбердің ұзындығы.

Сабақтың мақсаты: Шеңбердің ұзындығының формуласымен және П санымен таныстыру.

Оқыту нәтижелері: Шеңбердің ұзындығымен және П санымен танысып, есептер шығарғанда қолдана білуге дағдыланады.

Түйінді идея: Шеңбер ұзындығы оның диаметріне тура пропорционал.

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурс

2 минут.

10минут



2 минут



17минут

3минут

3минут



2минут

"Менің көршім...."

Фигуралармен сыныпты

2 топқа бөледі.

"Үштік модель"



«Соңғы сөзді мен айтайын»

Сергіту сәті:"Сандарды бейнелеу"

"Ойлан, бірік, бөліс"

"Эссе"

"Ойлан, тап"



"Көңіл-күй" экраны

Көршілерінің жақсы қасиеттерін айтады.

Фигуралар таңдау арқылы топтарға бөлінеді.

1-топ: Шеңбердің ұзындығын табуға мысал келтіріп, постерге түсіреді;

2-топ: П санына мысалдар келтіріп, постерге түсіреді.

Қосымша мәлімет беру арқылы білімдерін толықтырып кетеді.

Сандарды ауада екі қолмен салады.

Оқулықтан № 5( тақтарын 1-топ. Жұптарын 2-топ), 6 (1-н 1-топ. 2-н 2-топ), 7(1-топ 1-н, 2-топ 2-н), 11-есепті 1-топ, 20-есепті 2-топ топпен отырып орындайды.

Шеңбердің ұзындығын табу және П саны жөнінде эссе жазып қалдырады.



  1. Шеңбер дегеніміз не?

  2. П саны натурал санға жатады ма?

  3. П санының мәні?

  4. Шеңбер ұзындығының формуласы?

  5. Шеңберге мысалдар келтір.


Смайликтермен сабақтан алған әсерлерін көрсетеді.

Шеңбердің ұзындығы Сабақ жоспары (6-сынып)

Сөзбен мадақ-у

Шеңбердің ұзындығы Сабақ жоспары (6-сынып)

Бірін-бі-рі баға-лау.

Мұғалімнің баға-лауы



Стикер,

дәптер,

оқулық.







Парақша

Қосымша материал: Шеңбердің ұзындығының формуласы және П санының мәнін жаттау. №206,207



© 2010-2022