- Преподавателю
- Математика
- Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіруге есептер шығару
Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіруге есептер шығару
Раздел | Математика |
Класс | 8 класс |
Тип | Презентации |
Автор | Жармагамбетова Л.Р. |
Дата | 10.12.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
Жарылқасын Отарбаев атындағы орта мектеп
Тақырыбы: "Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіруге есептер шығару"
Сыныбы: 8 сынып
Пән мұғалімі: Жанәбіл Әли
Өндіріс ауылы
2015 - 2016 оқу жылы
Сабақтың тақырыбы: "Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіруге есептер шығару"
Мақсаты: " Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру " тақырыбын меңгерте отырып, алған білімдерін жинақтау және пысықтау.
А) Білімділік: Оқушылардың тақырып бойынша алған білімдерін меңгерту.
Ә) Дамытушылық: Оқушылардың пәнге деген қызығушылықтарын арттыру, квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру бойынша біліктіліктерін дамыту
Б)Тәрбиелік: Оқушыларды жауапкершілік, еңбекқорлық, белсенділік, ізденімпаздыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: Саяхат сабақ
Сабақтың әдісі: Білімді бекіту, қолдану
Сабақтың көрнекілігі: Слайд - презентация, тесттер, бағалау картасы
Пән аралық байланыс: География
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі
ІІ.Үй жұмысын тексеру
Астана қаласына саяхат (1 кезең)
/Өндіріс ауылынан Тараз қаласына билет алу/
№85. Өрнектің мәнін табыңдар:
1)
2)
3)
4)
ІІІ. Қайталау сұрақтары
Астана қаласына саяхат (2 кезең)
/Тараз қаласынан Алматы қаласына билет алу/
№82. Салыстырыңдар:
1)
2)
3)
4)
№88. Өрнектерді түрлендіріңдер
1)
2)
3)
4)
Астана қаласына саяхат (3 кезең)
/Алматы қаласынан Астана қаласына билет алу/
№91. Бөлшекті қысқартыңдар
1)
3)
№92. Өрнекті ықшамдаңдар
1)
3)
Астана қаласына саяхат (4 кезең)
/Астана қаласынан, Тараз қаласына билет алу/
№95. Теңдіктің ақиқаттығын дәлелдеңдер.
1)
Астана қаласына саяхат (5 кезең)
/Тараз қаласынан, Өндіріс ауылына билет алу/
Шағын тест тапсырмалары
Жауаптары:
1
2
3
4
5
І нұсқа
В
А
Б
А
Б
ІІ нұсқа
Б
Г
В
Б
С
Сабақты қорытындылау
Өз үйіңді адаспай тап
Үйге тапсырма: №95 (2;3)
Бағалау: Сабақта білімділігімен және белсенділігімен көзге түскен оқушыларды бағалау