Например: Презентация по казакскому языку на тему Келер шақ 8-класс

Раздел Классному руководителю
Класс 8 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сынып: 8 А

Пән: Қазақ тілі

Мерзімі

3.02.2014жыл

Сабақтың тақырыбы

Келер шақ. Болжалды келер шақ

Сабақтың мақсаты

Етістіктің шақтары туралы оның ішінде келер шақтың жасалу жолдары туралы түсінік беру.

Оқушылардың ойлау қабілетн арттыру.

Сабақ барысында оқушыларды сауатты,көркем жазуға дағдыландыру.

Күтілетін нәтиже

Етістіктіңм шақтары туралы оның ішінде келер шақтың жасалу жолдарымен танысады.

Ойлау қабілеті артады.

Сауатты, көркем жазуға дағдыланады.

Сабақтың әдісі

Топтық жұмыс, диалог, кластер, деңгейлік тапсырмалар.

Уақыты

Сабақ кезең/рі

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ресурстар

3 мин

2 мин

5 мин

Кіріспе

«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын.

.

Топқа бөлу.

«Миға шабуыл» әдісі

Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қойылады.

Жазбаша берілген тапсырманы жұптасып тексертіп, өзара бағалау жүргізу.

Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады.

Джиксо әдісі бойынша 1,2,3 санау арқылы топқа бөлнеді.

Өткен материалды сұрақтарға жауап беру арқылы есеріне түсіреді. Бір-бірлерінің дәптерлерін тексеріп, өзара бағалау жүргізеді.

Оқулық



Оқушы дәптері

Бағалау парақшасы

17 мин

10 мин

Негізгі бөлім

Жаңа сабақ

Келер шақ, Болдалды келер шақ тақырыбына кластер жасатамын.

Деңгейлік тапсырмалар орындатамын.

Берілген тақырып бойынша топта ақылдасып, ортақ бір шешімге келіп, кластер жасайды. Жасаған жұмыстарын сынып алдында қорғайды.

Деңгейлік тапсырмаларды орындайды.

1-топ: Оқулықта берілген 136-жаттығу. Көшіріп жазып ,болжалды келер шақты білдіріп тұрған етістіктердің астын сызады.

2-топ: Оқулықта берілген 137-жаттығуда берілген сөздерді жіктейді.

3-топ: Ойнамас, күлер, жазар етістіктерін жекеше,көпше түрде жіктеп жазады.


АКТ, маркер, оқулық, плакат.

АКТ, оқулық, оқушы дәптері


3 мин

Қорытынды

Сұрақ-жауап

Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылады.

2 мин

Бағалау

Жиынтық бағалау негізіндегі критерийлері.

Жұптық бағалау жүргізеді.

Бағалау парақшасы

2 мин

Рефлек сия

Кері байланыс . Оқушылардың көңіл-күйлерін білу мақсатында басбармақты көтеру арқылы формативті бағалау.

Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін жазды.

Сабақтан алған көңіл-күйлерін басбармақтарын жоғары, төмен көтеру арқылы көрсетіп отырды.

Стикер

1 мин

Үйге тапсырма беру

139-жаттығуды орындайды.

Күнделікке жазып алады

Күнделік



© 2010-2022