Среднесрочное планирование

Қазақ  тілі Орта мерзімді жоспар№ 2  Новоишим  орта мектебі  Мукатова  Жибек  Жамшитқызы Пәні        :        қазақ      тілі      Сыныбы:   8    «Б»    сынып Мақсаты  : Оқушылардың      пәнге      деген      қызығушылығын              арттыру        үшін             бағдарламадағы                             модульдерді                сабақ                барысында                      қолдану.      № Сабақ тақырыбы Сабақтың мақсаты Сабақтың міндеті Модуль Стратегиялық іс-әрекет Ресурстар Күтілетін нәтиже 1/1   Отбасы сыйластығы.Ата-әке-бала.Фонетика (Жұмыстағы ең қызықты кезең ) «Оқ...
Раздел Классному руководителю
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:




Среднесрочное планирование

Қазақ тілі

Орта мерзімді жоспар

№ 2 Новоишим орта мектебі Мукатова Жибек Жамшитқызы

Пәні: қазақ тілі Сыныбы: 8 «Б» сынып

Мақсаты: Оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру үшін бағдарламадағы модульдерді сабақ барысында қолдану.

Сабақ тақырыбы

Сабақтың мақсаты

Сабақтың міндеті

Модуль

Стратегиялық

іс-әрекет

Ресурстар

Күтілетін нәтиже

1/1


Отбасы сыйластығы.Ата-әке-бала.Фонетика (Жұмыстағы ең қызықты кезең )

«Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, жұмыстың ең кызықты кезеңі тақырыбы бойынша білімді меңгеру .

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу;

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, оқытуда АКТ-ны пайдалану, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқытудағы басқару және көшбасшылық

«Шаттық шеңбер» , «Топ ұстанымы»,

«Сәйкестендір»,

«Өзін-өзі бағалау»,

«Рефлексия»

«Екі жұлдыз бір тілек»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

-жұмыстың ең қызықты кезеңі тақырыбын меңгереді.

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

-топта жұмыс жасауға қалыптасады

2/2

Эссе дегеніміз не?Үндестік заңы (Балалардың жұмыс істеуі)

Сыни тұрғыдан ойлау арқылы отбасы сыйлыстығы деген тақырыпқа көзқарасын салыстыру.

-өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдылану.

-топтағы қарым-қатынас мәдениетін дамыту.

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

«Сұрақ-жауап»,

«Венн диаграммасы»,

«Топтастыру»,

«Сәйкестендір»,

«Білдім, үйрендім білгім келеді,»

«Рефлексия»

«Эссе»

Оқулықтар, интерактивті тақта, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

таратпа материалдар

-өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдыланады.

-топтағы қарым-қатынас мәдениеті дамиды.

3/3

Отбасы-сыйлыстық ортасы.Құрмалас сөйлем(Жұмыстағы ең қызықты кезең)

«Дилогтік оқыту арқылы» отбасы туралы толық түсіндіру

-тапсырманы талқылай отырып, қорытынды жасауға машықтану.

-топ алдына шығып сөйлеуге дағдылану;


Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,

АКТ пайдалану,

Талантты және дарынды балаларды оқыту. .оқыту үшін бағалау, оқуды бағалау. Оқытудағы басқару және көшбасшылық

«Рөлдік» ойын»

«6 қалпақ»

«Өзін-өзі бағалау»,

«Білдім, үйрендім, білгім келеді»

«Рефлексия»

Компьютер, интерактивті тақта,

оқулық,

жұмыс дәптері, таратпа материалдар

-жұмыс түрін ажырата біледі

-қорытынды жасауға машықтанады.

-топ алдына шығуға дағдыланады

4/4

Бірлік күші.Құрмалас сөйлемнің түрлері

Жаңа ережені меңгерту.Сұрақтарға дұрыс жауап беруге баулу.Оқушылардың сөздік қорын молайту.Өз бетімен жұмыс жасау үйрету.

-басқаның ойын тыңдай білуге дағдылану

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,

АКТ пайдалану,

Оқушылардың жас ерекшелі Талантты және дарынды балаларды оқыту..оқыту үшін бағалау, оқуды бағалау. Оқытудағы басқару және көшбасшылық

«Қара, жап, айт, жаз, тексер» «Рефлексия» «Қосу, алу, қызықты» Өзін-өзі бағалау «Мен көп нәрсені үйрендім, мен аз нәрсе үйрендім, мен ештеңе үйренбедім» бағалау парақтары және смайликтер.

компьютер,

оқулық,

жұмыс дәптері,

таратпа материалдар

оқушылардың презентациясы

-Қазақ тілінде бірлік күші туралы айтуға үйренеді

-өз елі мен басқа елдің жұмыс туралы салыстыра алады.

басқаның ойын тыңдай білуге үйренеді

5/5

Отбасында кімдер бар?Салалас құрмалас сөйлем

Жаңа ережені меңгерту.Сұрақтарға дұрыс жауап беруге баулу.Оқушылардың сөздік қорын молайту.Өз бетімен жұмыс жасау үйрету

өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдылану.

-топтағы қарым-қатынас мәдениетін дамыту.

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

«Шаттық шеңбер» , «Топ ұстанымы»,

«Сәйкестендір»,

«Өзін-өзі бағалау»,

«Рефлексия»

«Екі жұлдыз бір тілек»

компьютер,

оқулық,

жұмыс дәптері,

таратпа материалдар

жұмыстың ең қызықты кезеңі тақырыбын меңгереді.

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

-топта жұмыс жасауға қалыптасады

6/6

Әке мен бала.Ана.Салалас құрмалас түрлері

«Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, жұмыстың ең кызықты кезеңі тақырыбы бойынша білімді меңгеру .

сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

«Рөлдік» ойын»

«6 қалпақ»

«Өзін-өзі бағалау»,

«Білдім, үйрендім, білгім келеді»

«Рефлексия»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

жұмыстың ең қызықты кезеңі тақырыбын меңгереді.

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

-топта жұмыс жасауға қалыптасады

7/7

Әке-шешесін сыйлайтын бала.Қарсылықты сабақтас құрмалас сөйлем

Жаңа ережені меңгерту.Сұрақтарға дұрыс жауап беруге баулу.Оқушылардың сөздік қорын молайту.Өз бетімен жұмыс жасау үйрету

өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдылану.

-топтағы қарым-қатынас мәдениетін дамыту.

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

Қара, жап, айт, жаз, тексер» «Рефлексия» «Қосу, алу, қызықты» Өзін-өзі бағалау «Мен көп нәрсені үйрендім, мен аз нәрсе үйрендім, мен ештеңе үйренбедім» бағалау парақтары және смайликтер

Оқулықтар, интерактивті тақта, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

таратпа материалдар

-жұмыс түрін ажырата біледі

-қорытынды жасауға машықтанады.

-топ алдына шығуға дағдыланады

8/8

Отбасында берілетін бата.Талғаулықты салалас құрмалас сөйлем

Сыни тұрғыдан ойлау арқылы отбасы сыйлыстығы деген тақырыпқа көзқарасын салыстыру.

-басқаның ойын тыңдай білуге дағдылану

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

«Сұрақ-жауап»,

«Топтастыру»,

«Сәйкестендір»,

«Білдім, үйрендім білгім келеді,»

«Рефлексия»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

-Қазақ тілінде бірлік күші туралы айтуға үйренеді

-өз елі мен басқа елдің жұмыс туралы салыстыра алады.

басқаның ойын тыңдай білуге үйренеді

9/9

Ұлдың қуанышы.Салалас құрмалас сөйлем

«Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, жұмыстың ең кызықты кезеңі тақырыбы бойынша білімді меңгеру .

-тапсырманы талқылай отырып, қорытынды жасауға машықтану.

-топ алдына шығып сөйлеуге дағдылану;

, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

Өзін-өзі бағалау»,

«Білдім, үйрендім, білгім келеді»

«Рефлексия»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

-топта жұмыс жасауға қалыптасады

10/10

Сөздік диктант

Оқушылардың сөздік қорын молайту.

өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдылану

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

Өзін-өзі бағалау»,

«Рефлексия»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

жұмыс түрін ажырата біледі

-қорытынды жасауға машықтанады

11

Ақтілеу ағайындылар.Себеп-салдар салалас құрмалас сөйлем.

Сыни тұрғыдан ойлау арқылы отбасы сыйлыстығы деген тақырыпқа көзқарасын салыстыру.

өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдылану.

-топтағы қарым-қатынас мәдениетін дамыту.

-басқаның ойын тыңдай білуге дағдылану

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

«Мен көп нәрсені үйрендім, мен аз нәрсе үйрендім, мен ештеңе үйренбедім» бағалау парақтары және смайликтер

Оқулықтар, интерактивті тақта, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

таратпа материалдар

Қазақ тілінде бірлік күші туралы айтуға үйренеді

-өз елі мен басқа елдің жұмыс туралы салыстыра алады.

басқаның ойын тыңдай білуге үйренеді

12

Ағайындар,көршілер.Кезектес с.қ.с

Жаңа ережені меңгерту.Сұрақтарға дұрыс жауап беруге баулу.Оқушылардың сөздік қорын молайту.Өз бетімен жұмыс жасау үйрету

сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

«Сұрақ-жауап»,

«Венн диаграммасы»,

«Топтастыру»,

«Сәйкестендір»,

«Білдім, үйрендім білгім келеді,»

«Рефлексия»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

жұмыстың ең қызықты кезеңі тақырыбын меңгереді.

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

-топта жұмыс жасауға қалыптасады

13

Бақыт.Салалас құрмалас түрлері

«Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, жұмыстың ең кызықты кезеңі тақырыбы бойынша білімді меңгеру .

өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдылану.

-топтағы қарым-қатынас мәдениетін дамыту.

-басқаның ойын тыңдай білуге дағдылану

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

Мен көп нәрсені үйрендім, мен аз нәрсе үйрендім, мен ештеңе үйренбедім» бағалау парақтары және смайликтер

Оқулықтар, интерактивті тақта, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

таратпа материалдар

сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

-топта жұмыс жасауға қалыптасады

14

Үйінді сүйсең-Отаныңдысүйгенің.Түсіндірмелі салалас құрмалас сөйлем

Сұрақтарға дұрыс жауап беруге баулу.Оқушылардың сөздік қорын молайту.Өз бетімен жұмыс жасау үйрету

топтағы қарым-қатынас мәдениетін дамыту.

-басқаның ойын тыңдай білуге дағдылану

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

Өзін-өзі бағалау»,

«Білдім, үйрендім, білгім келеді»

«Рефлексия»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

жұмыстың ең қызықты кезеңі тақырыбын меңгереді.

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

15

Шығарма «Менің елім Қазақстан»

Оқушылардың сөздік қорын молайту.

өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдылану.

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

«Рефлексия»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

Қазақ тілінде бірлік күші туралы айтуға үйренеді

-өз елі мен басқа елдің жұмыс туралы салыстыра алады

16

Отбасымызда тілдер үйренеміз.Лексика

«Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, жұмыстың ең кызықты кезеңі тақырыбы бойынша білімді меңгеру .

өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдылану.

-топтағы қарым-қатынас мәдениетін дамыту.

-басқаның ойын тыңдай білуге дағдылану

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

Мен көп нәрсені үйрендім, мен аз нәрсе үйрендім, мен ештеңе үйренбедім» бағалау парақтары және смайликтер

Компьютер,

оқулық,

жұмыс дәптері, таратпа материалдар

сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

-топта жұмыс жасауға қалыптасады, өз елі мен басқа елдің жұмыс туралы салыстыра алады.

17

Сен білесің бе? Синонимдер

Сұрақтарға дұрыс жауап беруге баулу.Оқушылардың сөздік қорын молайту.Өз бетімен жұмыс жасау үйрету

сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

Өзін-өзі бағалау»,

«Білдім, үйрендім, білгім келеді»

«Рефлексия»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

жұмыстың ең қызықты кезеңі тақырыбын меңгереді.

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

18

Тіл жарасы.Етіс

: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау.

оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау Топта бірлесіп жұмыс жасау

тапсырманы талқылай отырып, қорытынды жасауға машықтану.

-топ алдына шығып сөйлеуге дағдылану;

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Сұрақ-жауап»,

«Венн диаграммасы»,

«Топтастыру»,

«Сәйкестендір»,

«Білдім, үйрендім білгім келеді,»

«Рефлексия»

компьютер,

оқулық,

жұмыс дәптері,

таратпа материалдар

оқушылардың презентациясы

-жұмыс түрін ажырата біледі

-қорытынды жасауға машықтанады.

-топ алдына шығуға дағдыланады

19

Отбасы және қайырымдылық.Ортақ етіс

Сұрақтарға дұрыс жауап беруге баулу.Оқушылардың сөздік қорын молайту.Өз бетімен жұмыс жасау үйрету

өз ойын дұрыс айтуға және дәлелдеуге дағдылану.

-топтағы қарым-қатынас мәдениетін дамыту.

-басқаның ойын тыңдай білуге дағдылану

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

Мен көп нәрсені үйрендім, мен аз нәрсе үйрендім, мен ештеңе үйренбедім» бағалау парақтары және смайликтер

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі.

-топта жұмыс жасауға қалыптасады, өз елі мен басқа елдің жұмыс туралы салыстыра алады.

20

Тамыр.Ортақ етіс

Сұрақтарға дұрыс жауап беруге баулу.Оқушылардың сөздік қорын молайту.Өз бетімен жұмыс жасау үйрету

сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,

Талантты және дарынды балаларды оқыту .

Өзін-өзі бағалау»,

«Білдім, үйрендім, білгім келеді»

«Рефлексия»

Оқулықтар, сөздіктер,

жұмыс дәптері,

рефлексия парағы

жұмыстың ең қызықты кезеңі тақырыбын меңгереді.

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі






© 2010-2022