- Преподавателю
- История
- Сақтардың тәуелсіздік жолындағы күресі
Сақтардың тәуелсіздік жолындағы күресі
Раздел | История |
Класс | 6 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Саркытова Б.С. |
Дата | 13.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Алматы облысы. Ақсу ауданы
Құрақсу ауылы
«Құдаш Мұқашев атындағы негізгі
орта мектебі, МДШО» КММ
тарих пәні мұғалімі Сарқытова Б.С
Сабақ: Сақтардың тәуелсіздік жолындағы күресі
| Мектеп :Құдаш Мұқашев атындағы негізгі орта мектебі. | ||||||||
Күні
| Мұғалімнің есімі: Сарқытова Б.С | ||||||||
Сынып 6 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: жоқ | |||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты ( мақсаттары)
|
| ||||||||
Сабақ мақсаттары
| Барлық оқушылар :Тақырыпты түсінеді
| ||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: Салыстырады, жинақтайды.
| |||||||||
Кейбір оқушылар: Эссе жазады, тест құрастырады.
| |||||||||
Тілдік мақсаттары: | Оқушылар:- Тарихи деректерді ажырата алады
| ||||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: Полиэн, Помпей Трог, Арриан
| |||||||||
Сыныптағы диалог / жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Эссе жазады | |||||||||
Талқылауға арналған тармақтар: 98 бет 1-5 тапсырма
| |||||||||
Сіз неліктен ..... екенін айта аласыз ба ? Сақтардың тәуелсіздік жолындағы күресі нәтижесінде парсы, грек - македондықтардың шығысқа шығатын жолдары бөгелді
| |||||||||
Алдыңғы оқу § 30 ОҚУ |
| ||||||||
Жоспар | |||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар ( төменде жоспарланған жатығулармен қатар , ескерпелерді жазу ) | Ресурстар | |||||||
Басталуы |
| АКТ.оқулық | |||||||
Ортасы | Жаңа сабақты түсіндіру
| Оқулық. Сызба | |||||||
Кирдің сақ еліне жорығы | Ұқсастығы | І Дарийдің сақ еліне жорығы | |||||||
|
|
|
Венн диаграммасы, Оқулық,
-
Сөздік жұмыс АКТ
Полиэн, Помпей Трог, Арриан
интерактивті тақта
-
98 бет 1-5 тапсырмаларды орындау
Аяқталуы
Бағалау
Қосымша ақпарат
Саралау - Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайды ? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
Бағалау оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ- мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс.
«Шырақтың ерлігі» тақырыбына эссе жазу
Светафор арқылы бағалау
География
Сабақ барысында ескертіп айту
Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма ?
Бүгін оқушылар не білді ?
Сыныптағы ахуал қандай болды ?
Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма ?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе ?
Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен ?
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
Сабақ толықтай өз мақсатына жетті.
Уақыт тиімді пайдаланылды.
Қорытынды бағамдау.
Қандай екі нәрсе табысты болды ? ( Оқытуды да , оқуды да ескеріңіз )
-
Оқушылар өз бетінше іздене отырып сын тұрғысынан ойлау қабілеттерін шыңдады
2.Нашар оқитын оқушылардың сабаққа деген қызығушылықтары артты
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды? ( Оқытуды да , оқуды да ескеріңіз )
-
Электронды оқулықпен жұмыс жүргізу
-
Сабақта АКТ - ны пайдалану