- Преподавателю
- История
- Сабақ жоспары: 1980 -1990 жылдардағы Қазақстан
Сабақ жоспары: 1980 -1990 жылдардағы Қазақстан
Раздел | История |
Класс | 9 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Саркытова Б.С. |
Дата | 17.01.2017 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Сабақ: 1980 -1990 жылдардағы Қазақстан | Мектеп :А.С Пушкин атындағы орта мектебі | ||||||
Күні:
| Мұғалімнің есімі: Сарқытова Б.С | ||||||
Сынып 9 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты ( мақсаттары)
|
| ||||||
Сабақ мақсаттары
| Барлық оқушылар :тақырыпты түсінеді
| ||||||
Оқушылардың басым бөлігі: салыстырады, жинақтайды
| |||||||
Кейбір оқушылар: Тақырыпқа байланысты зерттеу жұмысын жүргізеді
| |||||||
Тілдік мақсаттары: | Оқушылар:- Тарихи деректерді ажырата алады
| ||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: Инвестиция, Экспорт, рентабельділік, корпорация, көлеңкелі экономика | |||||||
Сыныптағы диалог / жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Кесте толтырады
| |||||||
Талқылауға арналған тармақтар: 259 бет 1 -5 тапсырма
| |||||||
Сіз неліктен ..... екенін айта аласыз ба ?
| |||||||
Алдыңғы оқу § ОҚУ |
| ||||||
Жоспар | |||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар ( төменде жоспарланған жатығулармен қатар , ескерпелерді жазу ) | Ресурстар | |||||
Басталуы |
| АКТ.оқулық | |||||
Ортасы | Жаңа сабақты түсіндіру
| Оқулық. Сызба | |||||
1980 жылдардағы Қазақстан экономикасы | Оқулық, Сызба | ||||||
Ойтолғау Экономикалық дағдарыстың тереңдей түсуі | Оқулық, кесте | ||||||
Инсерт стратегиясы Ауыл тұрғындары әл - ауқатының нашарлауы | Оқулық, кесте | ||||||
|
|
| |||||
Аяқталуы | Бағалау
|
| |||||
Қосымша ақпарат |
| ||||||
Саралау - Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайды ? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ- мен байланыс Құндылықтардағы байланыс. | |||||
|
| География Сабақ барысында айту | |||||
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма ? Бүгін оқушылар не білді ? Сыныптағы ахуал қандай болды ? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма ? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе ? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен ?
| Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
| ||||||
Қорытынды бағамдау. Қандай екі нәрсе табысты болды ? ( Оқытуды да , оқуды да ескеріңіз ) Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды? ( Оқытуды да , оқуды да ескеріңіз )
|