ҚМЖ ХХ ғ басындағы Қазақстанның ұлттық интелегенция және демократиялық қозғалыс

Раздел История
Класс 11 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

№98 ЖОМ

Қысқа мерзімді жоспар

Мерзімі: 20.10.2016ж

Сынып: 11 а жаратылыстану математикалық бағыт

Пәні Қазақстан тарихы.ХХ ғ басындағы Қазақстанның ұлттық интелегенция және демократиялық қозғалыс

Мақсаты

ХХ ғ басындағы демократиялық қозғалысты ұғындыру

Күтілетін нәтиже

ХХ ғ басындағы демократиялық қозғалысты ұғынады

7 модульдің қолданылуы

СТО, оқыту үшін бағалау және оқу үшін бағалау. оқытудағы жаңа әдіс тәсілдер,

АКТ

Қолданылатын әдіс-тәсілдер

Ыстық орындық, ДЖИКСО әдісі, орталық және карточкалар иреархиясы.

Постер жасау.

Қолданылатын ресурстар

Смайликтер, орындық, карточкалар

Видео ролик.

Ұйымдастыру кезеңі

Тренинг

Барлық оқушыны ортаға шығарып шеңбер құрғызамын.

Сәлемдесемін. Сыныптағы оқушылардың келген-келмегендерін түгелдеймін.

Топқа бөлдіремін.

Қалай отыратындықтарын түсіндіремін.

Алтын ереже құрудың жолдарын айтып түсіндіремін.

Мұғаліммен сәлемдеседі.

Шеңбер жасап бір-біріне жылы сөздер айтты.

Сыныптың топ басшысы жоқтарды айтады.

Түрлі түсті қағаздарды алып сол бойынша топ құрып орындарына отырады.

Сабақ кезеңдері

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Білім

Қызығушылық

тарын ояту

«Рольдік әдіс» арқылы үй жұмысын сұрау ХХ ғ басындағы Қазақстанның қоғамдық саяси қозғалысы

Оқушыға обрызға кіре отырып үй жұмысын орындауын сұраймын

Оқушылар обрзға кіріп сабақ орындайды.

Түсіну

Сұрақ жауап әдісі

1. Көтерілістің себептері, мақсаты және қозғаушы күштері

2. Көтерілістің барысы

3. Көтерілістің маңызы және жеңілу себептер

Әр то өткен тақырып төңірегінде ақылдасып орындап, талдайды

Топта талқылайды,талдайды,картаны толтырады, нәтижені интерактивті тақтаға жазып, қорғайды.

Қолдану

ЖИГСО әдісі арқылы жаңа сабақты оқулықты қолдана отырып талдату

ХХ ғ басындағы Қазақстанның ұлттық интелегенция және демократиялық қозғалыс

Оқушыларға жаңа сабақты орындауға тапсырма беремін

Оқушылар кітаптан оқиды, топта талқылайды, басқа топқа түсіндіреді.

Талдау

Өткен сабақтармен байланыс жасау арқылы көтерілістерді талдау.

ХХ ғ басындағы Қазақстанның ұлттық интелегенция және демократиялық қозғалысын талдатамын

Топпен талдайды. Тақтада қорғайды.

Жинақтау

Білген , оқыған мәтінді жинақтап сұрақтар дайындау.

Оқушыларға сұрақ дайындатамын

Дайындаған сұрақтарын топта жинақтап талқылайды.

Бағалау

Бағалау критерийлері мен бағалау шкаласын

Әр топқа бағалау апарқтарын тарату

Бағалау шкаласы арқылы өз білімдерін топпен жеке бағалау

Үйге тапсырма

ХХ ғ басындағы Қазақстанның ұлттық интелегенция және демократиялық қозғалыс

Оқуға беру

Оқып келеді

Пән мұғалімі: Батырбекова Айзада Қалдарбекқызы

© 2010-2022