- Преподавателю
- История
- Ақ Орданың, Моғолстанның, Әбілқайыр хандығының, Ноғай Ордасының мемлекеттік – әкімшілік құрылысы
Ақ Орданың, Моғолстанның, Әбілқайыр хандығының, Ноғай Ордасының мемлекеттік – әкімшілік құрылысы
Раздел | История |
Класс | 7 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Саркытова Б.С. |
Дата | 21.12.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Алматы облысы. Ақсу ауданы
Құрақсу ауылы
«Құдаш Мұқашев атындағы негізгі
орта мектебі, МДШО» КММ
тарих пәні мұғалімі Сарқытова Б.С
Сабақ: Ақ Орданың, Моғолстанның, Әбілқайыр хандығының, Ноғай Ордасының мемлекеттік - әкімшілік құрылысы
| Мектеп : Құдаш Мұқашев атындағы негізгі орта мектебі. | ||||||
Күні:
| Мұғалімнің есімі: Сарқытова Б.С | ||||||
Сынып: 7 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты ( мақсаттары)
|
| ||||||
Сабақ мақсаттары
| Барлық оқушылар :Тақырыпты түсінеді
| ||||||
Оқушылардың басым бөлігі: Салыстырады, жинақтайды
| |||||||
Кейбір оқушылар: Шығармашылық жұмыс жүргізеді | |||||||
Тілдік мақсаттары: | Оқушылар:- ( нені істей алады ) Тарихи деректерді ажырата алады
| ||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: Тағар, Құшыр, Қалан, Зекет, Харадж, Баж, Ұлысбек, Атабек, Көкілташ, Наиб, Жасауыл, Ішік ағабасы, Инақ,Даруға, Вакф, Ихта
| |||||||
Сыныптағы диалог / жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Кесте толтырады
| |||||||
Талқылауға арналған тармақтар: Семантикалық карта
| |||||||
Сіз неліктен ..... екенін айта аласыз ба ?
| |||||||
Алдыңғы оқу§27 оқу |
| ||||||
Жоспар | |||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар ( төменде жоспарланған жатығулармен қатар , ескерпелерді жазу )
| Ресурстар | |||||
Басталуы | Ұйымдастыру кезеңі Үй тапсырмасын тексеру Кесте толтыру
| АКТ, оқулық | |||||
Ортасы
| Жаңа тақырыпты түсіндіру Алтын Орда ыдыраған кезде қандай хандықтар құрылды БББ кестесін толтыру
| Оқулық, сызба толтыру | |||||
Ақ Орданың, Моғолстанның, Әбілқайыр хандығының, Ноғай Ордасының мемлекеттік - әкімшілік құрылысы
| Оқулық, сызба | ||||||
Сөздік жұмыс АКТ Тағар, Құшыр, Қалан, Зекет, Харадж, Баж, Ұлысбек, Атабек, Көкілташ, Наиб, Жасауыл, Ішік ағабасы, Инақ,Даруға, Вакф, Иқта
| Интерактивті тақта | ||||||
Дискуссиялық өрнек
| компьютер | ||||||
Семантикалық картамен жұмыс мағынаны айыру | компьютер | ||||||
Аяқталуы | бағалау
|
| |||||
Қосымша ақпарат |
| ||||||
Саралау - Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайды ? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ- мен байланыс Құндылықтардағы байланыс. | |||||
Түрік әмірлері туралы дерек жинастыру
| Бағалау парағы арқылы | География Сабақ барысында атау
| |||||
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма ? Бүгін оқушылар не білді ? Сыныптағы ахуал қандай болды ? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма ? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе ? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен ?
| Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
| ||||||
| |||||||
Қорытынды бағамдау. Қандай екі нәрсе табысты болды ? ( Оқытуды да , оқуды да ескеріңіз )
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды? ( Оқытуды да , оқуды да ескеріңіз )
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ?
|